banner136
banner191
banner162

Altınşiş Restaurant Cafe, kış için önlemlerini aldı
banner167

 1000 kişilik restoran alanı, 110 kişilik teras kafe bölümü, oyun ve çocuk alanları ile Elbistan’ın ve bölgenin önde gelen işletmeleri arasında yer alan Altınşiş Restaurant & Cafe, ısıtmada tamamen doğalgaz sistemine geçti. Altınşiş Restaurant & Cafe, yemek, ızgara, kebap, döner, hamburger, pizza çeşitlerinin yanı sıra 81 çeşit dünya kahve türleri ile tüm misafirlerine ev rahatlığında hizmet sunuyor.

Süper Lig ve Avrupa Kupası maçlarının dev ekrandan izlenme olanağının var olduğu mekanda çalışmalar ve yeni dönem hizmet anlayışı hakkında bilgilendirmelerde bulunan Altınşiş Restaurant & Cafe İşletme Müdürü Yusuf Aliş, şunları söyledi:

                “Kış mevsiminin gelmesi ile birlikte daha sağlıklı ve sıcak ortamlar sağlamak amacıyla doğalgaz ısıtma sistemine geçtik. Restoran, teras kafe, oyun ve çocuk eğlence alanlarında tam ısınma ve daha rahat hizmet sunmaya başladık. Hijyen, rahatlık, konfor ve sağlıklı ortamlar eşliğinde tüm misafirlerimizi ağırlamaya başladık. Elbistan ve bölge insanına hak ettiği hizmeti sunmanın mutluluğu içindeyiz.”

Altınşiş Restaurant & Cafe İşletme Sorumlusu Yasir Özcan ise hizmet kalitesini ve kapasitesini üst düzeye çıkardıklarını belirterek, “Yeni dönemde kış Altınşiş Restaurant & Cafe’ye hiç uğramayacak. Doğalgaz ısıtma sistemi ile üst düzey sıcak ve sağlıklı ortam hazırladık. Ev konforunda ve rahatlığında hizmetler sunuyoruz. Fiziksel mesafe kurallarına uygun geniş oturma aralıkları ve ekstra hijyen uygulamaları ile hizmet vermeye devam ediyoruz.800 metrekare kapalı, 140 metrekare açık alana sahibiz. Misafirlerimiz hiç bir tedirginlik yaşamadan gelebilir ev konforunda içlerine sindirerek hizmetlerimizden istifade edebilirler. Çocuklarınız da yaklaşık 400 metrekare alana sahip, içerisinde onlarca oyuncak, top havuzu ve oyun konsolu bulunan oyun alanında tecrübeli personellerimizle birlikte güzel vakit geçirebilme imkânına sahipler” dedi.