banner136
banner191
banner162

15 yıl hapis cezası ile aranan zanlı, yakayı ele verdi
banner167
 

Antalya’da yaklaşık 7 yıl önce karıştığı cinayet nedeniyle 15 yıl hapis cezasına çarptırılan ve 3 yıldır da aranan 21 yaşındaki şahıs, Afşin İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerinin yaptığı huzur ve güven uygulamasında yakalandı.

Afşin İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, aranan şahıslara yönelik olarak huzur ve güven operasyonu düzenledi. Operasyon sonucunda kasten adam öldürme suçundan aranan F.K.C. (21) ile değişik suçlardan aranan 4 kişi gözaltına alındı. Şüpheliler, işlemleri için Afşin İlçe Jandarma Komutanlığı’na götürüldü. Buradaki işlemlerinin ardından Afşin Adliyesi’ne sevk edilen 5 şahıstan 21 yaşındaki F.K.C., tutuklanarak Elbistan E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na gönderildi.

F.K.C.’nin, Antalya’da 2012 Ağustos’unda işlenen cinayetle ilgili olarak bir süre cezaevinde yattığı öğrenildi. F.K.C.’nin, 3 yıl önce cezaevinde kaldığı süre göz önünde bulundurularak tahliye edildiği, Antalya Ağır Ceza Mahkemesi’nde devam eden yargılama sonucunda ise 15 yıl hapis cezasına çarptırıldığı bildirildi.