TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI A.Ş. ELBİSTAN ŞEKER FABRİKASI

TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI A.Ş. ELBİSTAN ŞEKER FABRİKASI

İHALE İLANI

Fabrikamız 2016/2017 Kampanya Dönemi Meydan Temizlik Hizmetleri ile Kristal Şeker Ambalajlama Hizmeti Alımı işi T.Ş.F.A.Ş. Genel Müdürlüğü Mal ve Hizmet Alımı Yönetmeliği Esaslarına Göre Açık İhale Usulü İle İhale Edilecektir.

İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İhale Kayıt No                          : 2016/256200

1. İdarenin

a ) Adresi                                 :  Pınarbaşı Mahallesi Nurhak Yolu Üzeri 5 Km. Elbistan/KAHRAMANMARAŞ

b ) Telefon - Faks Numarası     : 0 344 419 16 09 - 0344 419 16 17

2. İhale konusu hizmetin

a ) Niteliği, Türü ve Miktarı       : Fabrikamız Meydan Temizlik Hizmetlerinde Tahmini 115 gün süre ile 30 kişi (3.450 Yevmiye)ve Kristal Şeker Ambalajlama kısmında tahmini 115 gün süre ile 30 kişi (3.450 yevmiye) İşgücü Personel çalıştırılması Hizmeti Alımı işidir.

b ) Yapılacağı Yer                    : Elbistan Şeker Fabrikası- Meydan kısmı ve Kristal Şeker Ambalajlama kısmı

c ) İşin Süresi                          : Sözleşme imzalandıktan sonra idarenin belirleyeceği tarihte işe  başlanır. İşe başlama tarihinden itibaren tahmini 115 gündür.

3. İhalenin

a ) Yapılacağı Yer                    : Elbistan Şeker Fabrikası Müdürlüğü

b ) Tarihi - Saati                       : 26.07.2016 Saat 14:00

4. İhale dokümanı, idarenin adresinde görülebilir ve 100,00 TRY (Türk Lirası) karşılığı Elbistan Şeker Fabrikası - Ticaret Servisi adresinden satın alınabilir. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını, idareden ücreti mukabili satın almaları zorunludur.

5. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

6. Verilen tekliflerin geçerlik süresi, ihale tarihinden itibaren en az 120 takvim günü olmalıdır.

7.  Konsorsiyumlar ihaleye teklif veremezler.

8.İhalede gerektiğinde açık eksiltme ve/veya pazarlık yapılabilecektir. İsteklilerin veya kanuni vekillerinin ihale günü ve saatinde fabrikamızda hazır bulunmaları gerekmektedir.

9- Kurumumuz şartname konusu mal alımı; ceza ve ihalelerden yasaklama hükümleri hariç 4734 ve 4735 sayılı Kanunlara tabi değildir. İhale Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Mal ve Hizmet Alımı Yönetmeliği esaslarına göre yapılacaktır. Teşekkülümüz ihaleyi yapıp yapmamakta veya kısmen yapmakta serbesttir.

Basın: 380912


Anahtar Kelimeler:
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner1