İLAN
 İLAN

ELBİSTAN BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN BİLDİRİLMİŞTİR

Mülkiyeti Belediyemize ait, İlçemiz Doğan mahallesi, 101 Ada 1 parsel içerisinde bulunan halı saha ve Müştemilatı, 3 (Üç) yıllığına kiraya verilecektir.

1- İhale, Elbistan Belediyesi meclis salonunda, Belediye Encümenince 08/03/2016 tarihinde, Salı günü saat 14.30 da başlayacak olup, 2886 sayılı kanunun 45 nci maddesi gereğince açık artırma usulü ile yapılacaktır.

2- Kiraya verilecek Halı saha ve müştemilatının, 1 yıllık kirasının muhammen bedeli,  KDV Hariç, 6.625,oo Tl’ den 3 yıllığı 19.875,oo TL olup, geçici teminatı 596,25 TL’dir.

3- İhaleye katılacak şahısların, %3 geçici teminatı olan 596,25 TL’ yi ihale saatinden en geç bir saat önce Belediyemizin T.C. Elbistan ziraat Bankasındaki hesabına yatırmış olmaları veya Banka teminat mektubu vermeleri şarttır.

4-İhaleyi alan şahısların sözleşme imzalanmadan önce %3 geçici teminatlarını, İhale Bedeli üzerinden, % 6 oranında kati teminata çevirmeleri şarttır.

5- Üç yıllık kira bedelinin İlk 1 yıllığı peşin, Kalanı ise 29/07/2017- 30/07/2018 tariklerinde olmak üzere iki eşit taksitte ödenecektir. % 18 oranında KDV vergisi eklenecek olup yıl bazında ödeme yapılacaktır.

Ayrıca ihaleye ait, tellaliye, Sözleşmeye ait, damga vergisi ve karar pulu gibi vergiler kiracıya ait Olup, ilk taksitle beraber ödenecektir.

6 - İHALEYE KATILACAKLARIN

a) Geçici teminata ait Banka dekontu,

b) Türkiye de tebligat adresi gösterir belge,

e) ihaleye vekaleten girenler için, noter onaylı vekaletname belgesi,

f) İhaleye ortak olarak girenler için ortaklıklarına ait ticaret sicil belgesi,

g) Belediyemize borcu bulunmadığına dair borcu yok belgesi

h) Vergi mükellefi olduğuna dair Maliye kayıtlarını ibraz etmeleri şarttır.

7-İhaleye ait şartname Mesai saatleri içerisinde Belediyemizin Gelir servisinden ücretsiz olarak temin edilip görülebilir.

8- İsteklilere ilanen duyurulur.

Necati KUL - Belediye Başkanı a. Başkan Yrd.

Basın: 256418


Anahtar Kelimeler:
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner1