SON İHALELER

HAVA DURUMU

ELBİSTAN HAVA DURUMU
A+ -A 16.04.2008 - 00:00

Şehit Teğmen Harun Kılınç anıldı

Şehit Teğmen Harun Kılınç anıldı
Şehit Teğmen Harun Kılınç anıldı

Güncel

İlköğretim okuluna ismini veren ve 13 Mayıs 1992 günü şehit olan Teğmen Harun Kılınç, Şehit Teğmen Harun Kılınç İlköğretim Okulu8217nda düzenlenen törenle anıldı. 14-20 Nisan Şehitler Haftası nedeniyle, Şehit Teğmen Har

İlköğretim okuluna ismini veren ve 13 Mayıs 1992 günü şehit olan Teğmen Harun Kılınç, Şehit Teğmen Harun Kılınç İlköğretim Okulu’nda düzenlenen törenle anıldı.

14-20 Nisan Şehitler Haftası nedeniyle, Şehit Teğmen Harun Kılınç İlköğretim Okulu Müdürü Eyüp Erdoğan öncülüğünde hazırlanan anma programı, duygusal anlara sahne oldu.

Okul salonunda düzenlenen anma törenine; Elbistan Kaymakamı Ahmet Altıntaş, Garnizon Komutanı Kd. Yüzbaşı Barış Kaya Taş, Askerlik Şubesi Başkanı Personel Yüzbaşı Özgür Tüney, Emniyet Müdürü Ahmet Kılıç, Milli Eğitim Şube Müdürleri Seydi Doğan ve Ali Kızmaz, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Elbistan Şube Başkanı Taki Tapancı ve yönetim kurulu üyeleri, okul müdürleri ve öğrenciler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan anma töreni, öğrencilerin okuduğu şiirler ile devam etti. Bir şehit evladının babasına yazdığı mektubun okunmasının ardından, Şehit Teğmen Harun Kılınç’ın abisi Ömer Kılınç, duygu ve düşüncelerini açıklayarak, programa katılan herkese teşekkür etti.

Konuşmaların ardından Elbistanlı şehitleri anlatan bir sinevizyon gösterisi sunuldu. Daha sonra öğrenciler tarafından oratoryo sahnelendi.


8745 Okuma

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Güncel - Diğer Haberler