SON İHALELER

HAVA DURUMU

ELBİSTAN HAVA DURUMU
A+ -A 25.12.2008 - 18:02

ÖZEL GÜVENLİKTEN ÖZEL ÖDÜL

ÖZEL GÜVENLİKTEN ÖZEL ÖDÜL
ÖZEL GÜVENLİKTEN ÖZEL ÖDÜL

Güncel

Yakla351305k 3 y305ldan beri Elbistanda faaliyet gösteren Elbistan Özel Güvenlik E287itim Kurumu, s305navda birinci olan kursiyerini alt305nla ödüllendirdi.

Yaklaşık 3 yıldan beri Elbistan'da faaliyet gösteren Elbistan Özel Güvenlik Eğitim Kurumu, sınavda birinci olan kursiyerini altınla ödüllendirdi.

Elbistan Özel Güvenlik Eğitim Kurumu Müdürü İbrahim Yılmaz, yapılan sınavlarda kurum birincisi olan kursiyerlerini altınla ödüllendirdiklerini belirterek, amaçlarının kursiyerleri başarıya teşvik etmek olduğunu söyledi.

19. sınavda birinci olan kursiyer Hakan Şahin'e sertifikasını takdim eden Yılmaz, ödül olarak ta altın hediye etti.

Kurum olarak yüzde 78 kazandırma oranı ile Kahramanmaraş birincisi olduklarını belirten İbrahim Yılmaz, şunları söyledi:

"Elbistan Özel Güvenlik Eğitim Kurumu olarak yaklaşık 3 yıldan beri faaliyet gösteriyoruz. Sınav sonucunda birinci olan kursiyerlerimizi altınla ödüllendirme kararı aldık. Buradaki amacımız, başarıyı teşvik etmektir. Bugüne kadar yaklaşık 950 kişiye güvenlik sertifikası verdik. 19. sınav sonucunda birinci olan kursiyerimiz Hakan Şahin'e sertifika ile birlikte altın hediye ettik. Bundan önceki birincilerimize de altın hediye ettik. Bundan sonrada başarıyı teşvik amacıyla birincilerimize altın hediye edeceğiz.

Elbistan Özel Güvenlik Eğitim Kurumu olarak gençlerimize iş imkânı sağlıyoruz. Özel güvenlikçi olabilmek için mutlaka sertifikalı olmak gerekiyor."

Kurum Müdürü İbrahim Yılmaz'ın elinden sertifikasını ve altın hediyesini alan Hakan Şahin ise, "Diplomam ile birlikte altın hediyesi almak beni mutlu etti. Elbistan Özel Güvenlik Kurumu'nun bu jesti karşısında bende kendilerine çok teşekkür ediyorum. Kurslara devam eden arkadaşlarıma, çok çalışmalarını ve kursu başarıyla bitirmelerini tavsiye ediyorum" diye konuştu.

 


2417 Okuma

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 2 Adet)

GÜLHAN KUZU 31.05.2009 17:49
SLM RAMAZAN ABİ KURS ÇOK GÜZEL GEÇTİ İNŞ SÜRÜCÜ KURSUNA DA SİZİN KURSA GELCEM HADİ BYE İBRAHİM HOCAMA SLM
GÜLHAN KUZU 17.02.2009 11:28
YAPTIĞINIZ TÜM GİRİŞİMLERDEN DOLAYI TEBRİK EDİTORUM KURS ÇOK GÜZEL GEÇTİ İBRAHİM HOCAMA MEHMET ABİYE VE RAMAZAN ABİME SELAMLAR

Güncel - Diğer Haberler