SON İHALELER

HAVA DURUMU

ELBİSTAN HAVA DURUMU
A+ -A 14.11.2013 - 23:35

Yinanç, muhtarlardan destek istedi

Yinanç, muhtarlardan destek istedi

Politika

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Elbistan Belediye Başkan Aday Adayı Dr. Abdullah Yinanç ve ekibi, köy ve mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek destek istedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Elbistan Belediye Başkan Aday Adayı Dr. Abdullah Yinanç ve ekibi, köy ve mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek destek istedi.

Proma Altınşiş Restoranda sabah kahvaltısında muhtarlarla bir araya gelen Dr. Abdullah Yinanç, Elbistan’da belediye başkanı seçilmesi halinde yeni projelerle vatandaşların rahatı ve huzuru için çalışacaklarını söyledi.

            Elbistan’da özellikle alt yapı sorununu ortadan kaldıracaklarını kaydeden Yinanç, Türkiye’de önemli bir ilçe olan Elbistan’ı hak ettiği yere getireceğini iddia etti.

            Bir şehrin gelişmişliğini alt yapısının ortaya çıkardığını kaydeden Yinanç, büyük şehir statüsünde hareket ederek, ulaşım, doğalgaz ve alt yapı çalışmalarına öncelik vereceklerini söyledi.


2454 Okuma

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 10 Adet)

yine aynı vukular 21.11.2013 00:45
Elemle görüyorum ki Elbistan bir 5 sene daha geriye gitmese bile yerinde sayacagı kesin. Neden mi? Çunki secimler yaklasmis adaylar ve aday adaylari aciklanmis ortada henuz dogru durust secim calismasi yuruten yok. Cunku icraat yok. Oncelik alt yapidan ziyade, bu yazacaklarimi yazmaktan, soylemekten biktim, biktik once fabrikalar acin Elbistanin sozde sevdalilari. Once spora destek verin sayin Abiler. Birakin Elbistani kendi halinde zaten guzel ve kendini idare eder. Size pek de gerek yok
ELBİSTAN SEVDALISI 19.11.2013 23:27
Ekmeği ekmekçiye ver bir ekmekte üste ver demiş atalar DOĞRU AMA Bu ekmekçi de nihayet çıkmış gelmiş. Pekâlâ Soruyorum? Şimdiye Kadar Neredeymiş? Bu Ekmekçi Elbistanımıza Ne Tür Bir Katkısı Olmuş,tur Bilen Var, mı Hazır Elimizdeki Başkan Yeterlidir İşi Öğrenmiş Bu Seferde İş Öğrenene Kadar Güzelim Elbistanı Bir 30 Otuz Sene Geriye Atmayı Hiç mi Hiç Düşünmüyorum Kusura Bakmasın Sayın Abdullah Bey
isa adalı 17.11.2013 16:05
ekmeği ekmekçiye ver bir ekmekte üste ver demiş atalar.bu ekmekçi de nihayet çıktı geldi elbistana belediyecilik manasında.bu şehirleşme işi çocuk oyuncağı belediyecilik de avunma oyalanma vakit geçirme mekanızması hiç değil.elbistanın şu torunu bu kabilesi idi mübarek şahısların kemiklerini sızlatarak oy devşirme taktiklerini aşması lazım artık.güçlü bir grup bşk.vekili ve işin uzmanı abdullah yinanç birlikteliği ancak elbistanı darboğazdan kurtarır..i
KERİM 17.11.2013 00:49
EVET ABDULLAH BEYİ DESTEKLİYORUZ. ELBİSTANIMIZ İÇİN İDEAL BİR İNSAN ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN.
ilhan demir 17.11.2013 00:26
SAYIN BAŞKANIM HARMAN KALABALIK DANE NASIL OLUR BİLMEM AMA ALLAH BAŞARILI KILSIN İNŞALLAH, ELBİSTANIMIZ ANKARA BÜROKRASİSİNİ BİLEN VE SİZİN GİBİ ÇALIŞMAYI VE ELBİSTANLIYA HİZMET ETMEYİ ŞİAR EDİNMİŞ BİR BAŞKANA İHTİYAÇ VAR. ALLAH UTANDIRMASIN. İLHAN DEMİR DİN-BİR-SEN İÇ ANADOLU BÖLGE VE AKSARAY İL BŞK.
Ömer Eryılmaz 16.11.2013 11:04
İstanbul ve Ankara üzt düzey yönetim tecrübesi var.Elbistan için bir şans.Hayırlı olsun.
Lütfi Aslan 16.11.2013 02:35
Arkadaşlar nasıl hasta olunca doktora,egitim olunca ögretmene,hak aramak için avukata,ticaret için esnafa gidiyorsak bu iş içinde Abdullah YİNANÇa gidiyoruz çünkü bu insanda bu işin ustası..
Rgulbay 15.11.2013 17:45
Bilgisi birikimleriyle çok farklı bir aday hayırlı olsun elbistana
feruh 15.11.2013 10:56
elbistanı seven eyüp ceren den başkası yalan onlar sevmiş gibi yapıyor yapmak zorunda şimdilik.
Mehmet Ali 14.11.2013 23:45
Bir insan bu kadar mütavazi olabilir,agzınızdan Elbistandan başka bi söz duymadım,gerçekten herşey Elbistan için olacak.

Politika - Diğer Haberler