SON İHALELER

HAVA DURUMU

ELBİSTAN HAVA DURUMU
A+ -A 30.10.2013 - 23:04

Aday adayları kendilerini tanıttı

Aday adayları kendilerini tanıttı

Politika

AK Parti’den Elbistan Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusu yapan Akif Çolakoğlu ve Abdullah Yinanç ile Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday adayı olan Hanefi Mahçiçek kendilerini tanıttılar.

            30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere sayılı günler kala, AK Parti’den Elbistan Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusu yapan Akif Çolakoğlu ve Abdullah Yinanç ile Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday adayı olan Hanefi Mahçiçek kendilerini tanıttılar.

            AK Parti Elbistan İlçe Binası’nda düzenlenen tanıtım toplantısı, İlçe Başkanı Yunus Kaan Kısaca’nın konuşması ile başladı.

            Kısaca, yaptığı konuşmada, şunları söyledi:

            “Cenabı Hak elbette ki birine burayı nasip edecek, şuan mevcut bir Belediye Başkanımız var. Allah razı olsun çalışmaları takdire şayan. Yapılan hizmetlerle Elbistan’ımız, Türkiye’miz, her bir insanımız Başbakanımızın dediği gibi bizim her bir vatandaşımız 1. sınıf vatandaştır ve birinci sınıf hizmeti almalıdır. Bu düsturda hizmet noktasında elbette ki aday adayı değerli kardeşlerimiz yapılan hizmetlerin üstüne bir adım daha hizmet getirmeli, bir adım daha insanlara faydalı olabilmek ve bu insanlara daha güzel, daha refah ortamı sağlamalıdır. Ben öyle sanmıyorum ki hiç kimse buraya gelip de ben Belediye Başkanı olayım, makam mevki sahibi olayım, hava atayım gibi düşüncesi olan kesinlikle AK Parti ailesinde olamaz. Ben bu düşüncelerle inşallah huzurlu bir seçim ortamı geçmesini temenni ediyorum.

 Aday adayı olan arkadaşlarımızla aramızda bir sıkıntı çıkmıyor ama her aday arkadaşımızın yanında çevresinde eşi, dostu, akrabası oluyor. Bu arkadaşlarımız bazen kendini fazla kaptırıyor ve Cenab-ı Hak da nasip etmemiş ise esas sıkıntı burada çıkıyor, onu için ben hem aday adaylarımızı hem de bu partiye gönül vermiş partili kardeşlerimize hem de adaylarımızın yakınlarına eşlerine dostlarına şunları söylemek istiyorum. ‘Bu parti hepimizin, birlikte büyürüz, düşersek de birlikte düşeriz. Şuan daha fazla kenetlenmeliyiz, sahip çıkmamız gerekiyor. Allah muhafaza daha önceki seçimlerden 1 puan aşağı düşse AK Partinin oyları bugün ülkemizde oynanan oyunları yapılan saldırıları görüyoruz. Hizmetlerin engellenmesi için neler yapıldığını görüyoruz, maalesef bu tip insanların ekmeklerine yağ sürmüş olacağız. Onun için bütün AK Parti camiasından istirham ediyorum birlik ve beraberliğimizi bozmadan, burada en fazla partimize nasıl katkımız olur bunun çabasında olmalıyız. Aday adaylıklarını açıklayan arkadaşlarımızın yaptıkları açıklamalar esnasında herkese aynı mesafede olmak adına basın açıklamalarında yer almamayı tercih ettik.”

Daha sonra mikrofona gelen, Elbistan Belediye Başkan aday adayları Akif Çolakoğlu ve Abdullah Yinanç ile Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday adayı olan Hanefi Mahçiçek kendilerini tanıttılar. Adaylar, seçildikleri taktirde yapmayı planladıkları hizmetler hakkında da bilgi verirken, toplantıya katılan vatandaşların sorularını da cevaplandırdılar.


2859 Okuma

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 5 Adet)

GAZİ D. 11.11.2013 15:52
SÖZ KONUSU ELBİSTAN İSE AKİF ÇOLAKOĞLU YETER.GERİSİ TEFERRUATTIR.
türk 05.11.2013 21:56
Elbistan belediye başkanımızdan memnunuz.onu tekrar başımızda görmek istiyoruz. Muhalif olanlara diyeceğimiz yok. onlar kendi adaylarıyla meşgul olsunlar. Bizim adayımız Durmuş KÜÇÜK başarılar dilerim.
golvadisi 31.10.2013 16:34
akparti ilçe başkanı bir an önce istifa etsin gitsin.bundan daha yalancı yalaka bir insan olamaz.
doğan can 31.10.2013 02:54
MİLLET GEÇİM DERDİNE DÜŞMÜŞ,BUNLAR NE DERDE DÜŞMÜŞ!...
memet 31.10.2013 01:01
hadi ordan birinci sınıf muamelesi gören kim var kızılcaobada yemen bizi

Politika - Diğer Haberler