SON İHALELER

HAVA DURUMU

ELBİSTAN HAVA DURUMU
A+ -A 29.09.2013 - 18:16

Şakalar, AK Parti’den Ekinözü Belediye Başkan Aday Adayı

Şakalar, AK Parti’den Ekinözü Belediye Başkan Aday Adayı

Politika

Yaşar Şakalar, AK Parti’den Ekinözü Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı.

            Yaşar Şakalar, AK Parti’den Ekinözü Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı.

            Ekinözü için birçok projeleri bulunduğunu ifade eden Şakalar, ekibiyle birlikte Elbistan’ın Sesi Gazetesi Yöneticisi Ahmet Göçer’i ziyaret etti.

Şakalar, yaptığı açıklamada, şunları kaydetti:

            “Türkiye'nin yönetiminde de, bir ilçenin idaresinde de, devletin gücünü, şefkatini, şeffaflığını, adilliğini ortaya koyarak, kul hakkına riayet ederek halka sunulan hizmetlerinin bütünü olarak gördüğüm siyasetin gereğini, yıllarca kendi hayatımda gerçekleştirmenin samimiyetiyle, bugün de aktif siyaset vasıtasıyla memleketime hizmet için AK Partiden aday adayı olmuş durumdayım.

Siyaset dediğimiz kurum, yasaların kurallarıyla vatandaşa hizmet sunar. Eğer hizmeti sunan kişi dürüstse siyaset de dürüsttür, eğer siyasetçi adilse siyasette adaletlidir, eğer siyasetçi çalışkansa siyasette kalkınmacıdır. İşte bu saydığım düsturlarla yıllarca, bir öğretmen ve milli değerlerle yoğrulan bir vatandaş olarak memleketime gönül vermenin gayretiyle, adaylığımı açıklıyorum.

Güzel Türkiye'min, Ekinözü gibi kurak muhabbet topraklarından, gönlü vaha olan, bir sevgili Karakoç geçti. Bizler onun gibi şiirlerle bu topraklara ve insanımıza muhabbetimizi sunamasak da, onun dizeleriyle ve dostluğuyla hem hal olan bir gönüldaş olarak, bu topraklara ve insanımıza bir ibadet aşkıyla sarılabilmek gayretiyle siyaset yapacağız.

Siyaset yaparken, kültür hayatımız kadar önemli olan, bu mütevazı ilçemizin gönüllere sığmayan insanlarına, ekonomik refah ve istihdam sunmak da bizim önemli görevimiz olacaktır.

Hali hazırda ilçemizin ve bölgemizin kalkınmasına önemli katkılar sunan Kandil Barajının yanı sıra, iş ve refah sağlayacak yeni projeleri ilçemize ve bölgemize kazandıracak olmanın gayretiyle, şimdiden projelerimizi hazırlamış durumdayız.

Amacımız siyaseti kişisel bir unvan ve paye olarak görmek değil, tüm payelerin üstünde olan ibadet aşkıyla, memleketimize ve insanımıza dürüstçe hizmet sunmaktır.

Bu inanç, bu gönül ve bu samimiyetle halkımızın ve partimizin huzurunda olmayı önemli bir görev sayarken, bu görevin memleketimize ve bizlere hayırlıysa nasip olmasını dileyerek, bu vesileyle tüm halkımıza ve milletimize sevgi, saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum.”


2602 Okuma

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 8 Adet)

ŞAMİL ŞAKALAR 30.10.2013 11:44
sayın hocam hayırlı olsun yolunuz acık olsun.
ibrahim ketmen 02.10.2013 18:23
Kardeşim hayırlı olsun.Allah pişman etmesin.
AHMET ŞEVKİ ŞAKALAR/Bursa 02.10.2013 13:02
hayırlı olsun.yolunuz açık olsun..
cuma seven 01.10.2013 14:01
allah yardımcın olsun işallah aday olur ve kazanırsınız ekinözüne hayırlı hizmetlerde bulunursunuz
Ali BOZDOĞAN 30.09.2013 17:19
Allah muvaffak eylesin, hocamı çıktığı bu yolda destekliyor, erdemli duruşu ile siyaset sahnesinde özlenen bir kişiliği temsil edeceğine inanıyorum. Tebrik eder başarı ipini göğüslemesini dilerim. Allah yardımcısı olsun.
ALİ TAN 30.09.2013 08:45
Yaşar Bey Celanın makus talihini yenecek ,yeni bir vizyon ve misyon getirecek,birikimli kültürlü bir aday .Hayırlı olsun...
doğan can 29.09.2013 23:46
HOCAM HAYIRLI OLSUN,BAŞKAN OLARAK GÖRMEK İSTER GÖNÜL SİZİ.
orhan aktaş 29.09.2013 22:16
genc dinamik ve egitimçi kimligi ile yaşar hocam ekinözüne yakışır hayırlı olsun

Politika - Diğer Haberler