SON İHALELER

HAVA DURUMU

ELBİSTAN HAVA DURUMU
A+ -A 09.12.2012 - 19:37

AK Partili kadınlar, Gaziler Derneğini ziyaret etti

AK Partili kadınlar, Gaziler Derneğini ziyaret etti

Politika

AK Partili kadınlar, Gaziler Derneğini ziyaret etti

AK Parti Elbistan Kadın Kolları Başkanı Elife Aynur Soydan ve yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Elbistan Şubesi'ni ziyaret ettiler.

Başkan Soydan ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyelerinden; Azime Yönder, Hanife Beştepe ve Aygün Göçer ziyaretlerinde Dernek Başkanı Ubeydullah Erbilen ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılandılar. Ziyarette AK Parti Elbistan Gençlik Kolları Başkanı Ertuğrul Sönmez de yer aldı.

Başkan Soydan, şehit aileleri ve gazileri ziyaret ederek birlik ve beraberlik içinde karşılıklı saygı, sevgi ve dayanışmayı artırmak görüşünde olduğunu dile getirdi.

Başkan Ubeydullah Erbilen ise, dernek çalışmaları hakkında verdiği bilgilerde; 2008'de kurulan derneklerinde şehitlerin anısını yaşatmak adına zaman zaman sosyal ve kültürel aktivitelerde bulunduklarını belirtti.

Başkan Soydan ise, şehit aileleri ve gazilerin onurlarını korumak ve kendilerinin hayatlarını idame etmeleri konusunun yeni anayasa düzenlemelerinde ele alındığını kaydetti.

Soydan, geçtiğimiz hafta Ankara'ya gittiğinde AK Parti Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Sevde Beyazıt Kaçar'ı ziyaretindeki görüşmede şehit aileleri ve gaziler konusunu da gündeme getirdiğini dile getirdi.


1642 Okuma

YORUM EKLE Haber Yorumları ( 3 Adet)

çağrı 12.12.2012 22:25
AKPARTİ nin sevgili Elbistan temsilcileri halkımızın hemen hemen her kesimine ulaşmaya çalışarak el ele yaptığınız çalışmalarda başarılar dilerim
elbistan 10.12.2012 09:17
bu kişi ve ailelerinin sadece acıları tazeyken yanlarında olunmasi cok üzücü... bütün sivil toplum örgütlerinin ve halkımızın bu konuda daha sağduyulu olması temennisi ile.
..... 10.12.2012 01:26
sehit ve gazi ailelerimizin sık sık hatırlanması ve gereken alakanın gösterilmesinden yanayım. Calısmalarınızda başarılar dilerim..........

Politika - Diğer Haberler