banner136

Vatan sevgisini Türkiye haritasına elleri ile işlediler

Öğrenciler, İlçe Emniyet Müdürü Hakan Aşık ve İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Sinan Sert’e, el baskılı Türkiye haritası hediye etti.

Elbistan İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı’na gerçekleştirilen ziyarette okul müdürü Mesut Erden, müdür yardımcısı Resmigül Küçük, sınıf öğretmeni Lokman Özcan ve 2.sınıf öğrencileri yer aldı.

Ziyaretle ilgili olarak değerlendirme yapan okul müdürü Mesut Erden, “KADEP vatan sevgisi değeri ile ilgili olarak öğrencilerimizin hazırlamış olduğu Türkiye haritası üzerine el baskılı etkinliğimizi İlçe Jandarma ve İlçe Emniyet personellerine teslim etmek için kurumları ziyarete bulunduk. İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Sinan Sert beye ve İlçe Emniyet Müdürümüz Hakan Aşık beye teslim ettik.  Etkinlikte Türkiye sınırları içerisindeki tüm topraklar bizimdir ve vatanın bölünmez bir parçasıdır; doğusu batısı ile kuzeyi güneyi ile bir bütündür ve öyle olmaya devam edecektir anlamını taşıyan çalışmamızı teslim ettik. Bu anlamda bizlere kapılarını açan jandarmamıza ve emniyet müdürlüğümüze misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz” dedi.
Anahtar Kelimeler: