banner136

Toros Gübre bayilerinden çiftçilere eğitim programı
banner143
Toros Tarım’ın 2018 yılında başlattığı çalışma programı kapsamında Elbistan’a gelen Toros Tarım Çiftçi Eğitim Otobüsü’nde çiftçilere, Toros Tarım Teknik Birim Ziraat Mühendisleri Onur Köymen, Kazım Özbek ve Kalender Altın tarafından bilgilendirme eğitimi verildi.

Toros Tarım Teknik Birim Ziraat Mühendisleri Onur Köymen, Kazım Özbek ve Kalender Altın tarafından Toros Tarım Çiftçi Eğitim Otobüsünde çiftçilere doğru ve dengeli gübreleme bilgileri ve sürdürülebilir tarım adına temel bilgilendirmeler sinevizyon eşliğinde anlatıldı.

Toros Tarım Çiftçi Eğitim Otobüsünde çiftçilere verilen eğitimde fazla gübre kullanımından kaçınılması ve ürün planlamasının önemine değinen ziraat mühendisleri tarafından çiftçilere gerekli bilgiler sunuldu. Eğitim programında doğru ve dengeli gübreleme, toprak sağlığı ve toprak tahlilleri konusunda çiftçiler bilgilendirildi.

Teknik donanımlı Toros Tarım otobüsü içerisinde sinevizyon eşliğinde eğitim veren ziraat mühendisleri, fazla gübre kullanımından kaçınılması ve ürün planlamasının önemine değinerek, çiftçilere gerekli bilgiler sundular.

Elbistan Toros Gübre Bayileri Özbekler Ticaret ve Özbek Tarım yöneticileri, Elbistan çiftçisinin eğitime gösterdikleri yoğun ilgiye teşekkür ederek, çiftçilere bereketli bir sezon geçirmeleri dileklerinde bulundular.
Anahtar Kelimeler:

banner129

banner116