banner136
banner138

Saadet Partisi Büyükşehir adayı Sürücü’den ziyaret serisi
banner143

Büyükşehir adayı Sürücü’ye ziyaretlerinde Saadet Partisi Elbistan İlçe Başkanı Ali Eminoğlu, Saadet Elbistan Belediye Başkan adayı Sami Polat, Saadet Partisi Ekinözü Belediye Başkan adayı Oktay Güneş ve ilçe yöneticileri eşlik etti.

Saadet Partisi Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Mustafa Vahdet Sürücü, ilçedeki programlarına, Cumhur İttifakı Elbistan Belediye Başkan adayı Mehmet Gürbüz, Millet İttifakı Elbistan Belediye Başkan adayı Abdullah Paksoy ve Büyük Birlik Partisi Elbistan Belediye Başkan adayı İbrahim Alagöz’ün seçim irtibat ofislerini ziyaret ederek başladı. Sürücü, seçimlerin kardeşlik havasında geçmesini temenni ederek adaylara başarılar diledi. Saadet heyeti, ilçe merkezinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldikten sonra Elbistan Kaynarca ve Elbistanın Sesi Gazetesini ziyaret ederek belediyecilik anlayışı ve hedefleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Büyükşehir adayı Sürücü, Kahramanmaraş’ın talihsiz ve sahipsiz bir memleket olarak bilindiğini savunarak, “80 yıldan beri Kahramanmaraş’ımız vali, milletvekili, belediye başkanı açısından 1-2 istisna dışında talihsiz ve sahipsiz bir memleket olarak yaşaya gelmiştir. Bunun sonucu olarak Kahramanmaraş ile ilçeler arasında, ilçelerin birbirleri arasında ekonomik, sosyal, kültürel bağlarımız zayıflamıştır. Kahramanmaraş ipi kopmuş tespih taneleri gibi dağınık hale bürünmüştür. Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak seçimi kazandıktan sonra Elbistan ve diğer ilçelerimizle birbirleri arasındaki ve il merkezi arasındaki bu bağları sımsıkı ve tatmin edici bir şekilde geliştireceğiz. Bu şekilde hemşerilerimiz arasında parti ayrımı yapmadan Elbistan’dan Pazarcık’a kadar coğrafyamızdaki herkesi hem hemşerimiz hem kardeşimiz hem de Allah’ın birer emaneti bilerek, hizmetlerimizi adil bir şekilde yapacağız. Kimseyi dışlamayacağız, ötekileştirmeyeceğiz. Buna hakkımız yok” dedi.

Kahramanmaraş’ı birinci sınıf il yapacaklarını vurgulayan Sürücü, “Biz Kahramanmaraş’ı Malatya, Kayseri, Adana, Gaziantep arasında gölgede kalmış bir memlekete olmaktan kurtararak, Kahramanmaraş’ı taklit eden değil, Türkiye’ye örnek olan birinci sınıf bir il yapacağız” şeklinde konuştu.  


Anahtar Kelimeler:

banner116