banner136

Polat: “Elbistan’ın tüm sorunlarını çözmeye talibiz”
banner145
banner143

31 Mart yerel seçimleri için çalışmalarına ara vermeden devam eden Saadet Partisi Elbistan Belediye Başkan adayı Sami Polat, açık pazar yeri esnafını ziyaret etti. Pazar yeri esnafının derdini ve sıkıntısını dinlediklerini kaydeden Saadet Partisi Elbistan Belediye Başkan adayı Sami Polat, seçim gezilerinde Elbistan’ın tüm sorunlarını çözmeye talip olduklarını söyledi.

Elbistan’da ekonomi noktasında ciddi çalışmaya ihtiyaç olduğunu dile getiren başkan adayı Polat, bunu Milli Görüş belediyeciliği ile sağlayacaklarını söyledi.

Esnaflarla ilgili olarak atacakları adımları, popülist bir politika değil, adil bir ekonomik sistemin en temel gereği olarak düşündüklerini kaydeden Saadet Partisi Elbistan Belediye Başkan adayı Sami Polat, “Belediyecilik Saadet Partisi'nin işidir. Halka hizmeti Hakk'a hizmet olarak algılayan bir anlayışın eseri olarak fikir eksenimizden hiç sapmadan bugün yine seçmenimizin karşısındayız.  Elbistan’ın yıllardır biriken sorunları var. Altyapı ve üstyapıda eksiklikler var. Biz, bu sorunların röntgenini çekip noktasal dokunuşlarla ilçemizi daha mamur bir hale getirme amacıyla yola çıktık. Elbistan’ın yeniden ayağa kalkması için halkıyla bütünleşmiş, esnafı ile omuz omuza vermiş bir belediyecilik anlayışına ihtiyaç var. İnşallah biz de dürüst belediyecilik anlayışımızla bunu getireceğiz. Elbistanlı hemşerilerimiz, saadet belediyeciliğini istiyor ve bekliyor” dedi.

Polat, şöyle konuştu:

“Elbistan’da belediyenin yapacağı çok iş var. Gerçekten insanımızın istediği şeyler, aslında çok rahatlıkla yapılabilecek iyi bir organizasyonla çözülebilecek sorunlar. Belediyenin bunu planlayıp insanların ihtiyaçlarına göre hizmetleri doğru ve adil bir şekilde yapması gerekir. Ziyaretlerimizde görüyoruz ki; herkes kendisinin derdine derman olacak ihtiyacı olan hizmetleri ayrım yapmadan yapacak bir belediye başkanı istiyor. Odağında Elbistan ve Elbistanlı olan bir anlayış arıyor. Adil bir şekilde yönetim istiyor. Güzel Elbistan’ımızın her kesimindeki bu umudun yeşereceğini ve 31 Mart’ta seçimin galibi olacağımıza inanıyorum.”

 


Anahtar Kelimeler:

banner129

banner116