banner136

Paksoy, “Halkımızın sesine kulak verdik”
banner43

Paksoy, ziyaretlerinde yaptığı değerlendirmede, Elbistan’ın son yıllarda hizmetten yoksun kaldığını belirterek, “Elbistan’ımızın durumu ortada. Bu durumda da bize görev düştüğünü yüksek bir sesle dillendiren halkımızın sesine kulak verdik” diye konuştu.

Millet İttifakı Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy, seçim çalışmalarına devam ediyor. Paksoy, bu çerçevede Sebze ve Meyve Hali’nde esnaflarla bir araya geldi. Hal esnafının sıkıntılarını yerinde dinlemek, öğrenmek ve ona göre tedbir almak istediğini söyleyen Paksoy projelerini nasıl hazırladığını da esnafla paylaştı.

Elbistan’ın her şeyden önce sosyal barış ve huzura ihtiyacı olduğunu söyleyen Paksoy, bunun da ancak şehri tanıyan ve şehrin de tanıdığı eski tabirle şehrül eminle mümkün olduğunu sözlerine ekledi.

Paksoy, programının akşam bölümünde ise Doğan Mahallesi’ni ziyaret etti. Burada mahalle sakinleri ile görüş alışverişinde bulunan Paksoy, “Hiç kimseyi ötekileştirmeden,hor görmeden sevgi, saygı ve hoşgörü çerçevesinde davranıldığında bütün güzellikler yaşanıyor. Bizler bu hoşgörü taleplerinizi aldık, başımızın üstüne koyduk” ifadelerini kullandı.

Millet İttifakı Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy, seçim çalışmalarına ilişkin olarak şunları söyledi:

“Bizler, siyasetçiler sandıkla gelir, sandıkla gideriz. 1999 yılında halkımızın teveccühü ile belediye başkanı seçildik, 2004 yılındaki seçimlerde halkımız bize tekrar hizmet etme şansı tanıdı 5 yıl daha görev yaptık. 2009 yılındaki seçimlerde dönemin Başbakanı sayın Cumhurbaşkanımız Elbistan’ımızı ziyaret etti ve burada halkımıza hitap ederken dedi ki ‘İktidarla birleştirin daha çok hizmet alın’ halkımız kararını iktidarla birleşmekten yana kullandı. Bizler de saygı duyduk, 2009-2014 arası iktidarla birlikte bir belediye vardı, 2014 yılında Büyükşehir Yasası çıktı ve halkımız kararını Büyükşehirle birleşmekten yana kullandı ve 2009 ve 2019 arası Elbistan’ımızın durumu ortada. Bu durumda da bize görev düştüğünü yüksek bir sesle dillendiren halkımızın sesine kulak verdik Elbistan’ı tekrar eski o güzel günlerine çevireceğimize inancımız ve gayretimiz var buna dayanarak tekrardan halkımızın huzuruna çıktık.” 

 


Anahtar Kelimeler: