banner136

Paksoy, Elbistan’da yaşayan Ekinözülü vatandaşlarla buluştu
banner145
banner143

Özel bir tesiste organize edilen toplantı İYİ Parti Belediye Meclis Üyesi Adayı Fatih Mehmet Köşker’in konuşmasıyla başladı. Millet İttifakı Ekinözü Belediye Başkan adayı Fatih Vicdan’ın da söz aldığı toplantı da son olarak kürsüye çıkan Millet İttifakı Elbistan Belediye Başkan adayı Abdullah Paksoy, Ekinözülü vatandaşlara teşekkür ederek başladığı konuşmada, HDP ile ittifak konusuna değindi. Kendisine bu yönde iftira atıldığını vurgulayan Paksoy, “Neymiş efendim biz HDP ile ittifak yapmışız, onların adayı var iftira, fitne bu topraklarda hiç bir zaman tutmadı, yine tutmaz” dedi.

Elbistanlıların ferasetine güvendiğinin altını çizen Başkan adayı Paksoy, şöyle devam etti:

“Elbistan’ın son 10 yılı ortada ama arkadaşlar son 4 ayı referans alıyorlar. Elbistan halkı olan biteni görüyor, ben Elbistanlının ferasetine güveniyorum. Burada birlikte yaşadığımız değerli Ekinözülüler sizlerin ferasetine güveniyorum, görüyorsunuz, duyuyorsunuz, neymiş efendim biz HDP ile ittifak yapmışız, onların adayı var. İftira, fitne bu topraklarda hiç bir zaman tutmadı, yine tutmaz. Kızılcaoba mahalleli hemşerilerimiz bize yüksek katılımlı bir destek yürüyüşü gerçekleştirdi. Kendilerine sizlerin huzurunda ayrıca teşekkür ediyorum. Ama bu yüksek katılımlı yürüyüş nasıl canlarını seçim kazanmak için sosyal medyada ‘terörist’ algısı oluşturmaya çalışıyorlar. Bu topraklardan terörist çıkmaz, bu topraklardan çıksa çıksa vatan evladı çıkar, biz bu bayrak için, bu vatan için can veririz can. Sırf seçim kazanmak uğruna kendi halkına terörist diyen bu arkadaşlara da Allah’tan muhakeme niyaz ediyorum.”

‘Bizim kimseyle kavgamız yok’ diyen Millet İttifakı Elbistan Belediye Başkan adayı Abdullah Paksoy, “Derdimiz Elbistan, sevdamız Elbistan’a hizmet etmek, kavgaya ayıracak vaktimiz yok, 1 Nisan sabahı evimden yürüyerek çıkarak hemşerimi tekrar dinleyeceğim ve Elbistan’ı hasret kaldığı sosyal barış ortamına, düzenli hizmet ağına tekrar kavuşturacağız inşallah” ifadelerini kullandı.  
Anahtar Kelimeler:

banner129

banner116