banner136
banner138

Öztunç: “Katar Emiri de gelse rüzgarımı kesemezsiniz”
banner143

Öztunç, Kahramanmaraş halkının değişim istediğinin altını çizerek, “Katar Emiri de gelse benim rüzgarımı kesemeyeceksiniz” ifadesini kullandı.

Seçim çalışmalarına devam eden Millet İttifakı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ali Öztunç, esnafın artık değişim istediğini vurgulayarak, Kahramanmaraş’ın kabuğunu kırması gerektiğine dikkat çekti.

Seçimi kazanacağını belirten Öztunç, “Seçim süreci başladığından beri projelerimi anlatıyorum. Şehire ne yapmak istediğimi söylüyorum. Kahramanmaraş kapalı bir kutu gibi. İçine kapanmış. Artık bunu yırtmak lazım. Şehri büyütmek ekonomiyi canlandırmak lazım. Bu da iyi belediyecilik ile vizyon ile olur. Turizm kenti yapmamız lazım. Sadece Kapalıçarşı bile turizm kenti olmaya yeter. Bizim Kapalıçarşı Gaziantep'te olsa şimdi ne hale gelirdi. Ama burayı yönetenler kapalı çarşının kıymetini değerini bilmiyorlar. Germenica gün yüzüne çıkarılmalı. Milyonlarca turistin geleceği bir açık hava müzesi yapılmalı. Ben bu projelerimi anlatıyorum onlar bana saldırıyor. Aksu çayı kirli diyorum bir milletvekili arkadaş Aksu'yu görmediğimi iddia ediyor. Ben o köylere gidiyorum sürekli ama belli ki o vekil hiç gitmemiş.  Bir bakan gidiyor bir bakan geliyor. Yakında Trump'ı, Putin'i de çağıracaklar. Katar Emiri gelse bile benim rüzgarımı kesemeyeceksiniz ve belediye seçimini kaybedeceksiniz. Halk artık sizden bıktı ve değişim istiyor. Değişimin önünde duramayacaksınız” şeklinde konuştu.  
Anahtar Kelimeler:

banner116