banner136

Oktay Ceyhan, Saadet Partisi’nin Ekinözü adayı oldu

Başkan adayı Ceyhan, Saadet Partisi Ekinözü İlçe Başkanı Mücahit Eker ve Elbistan İlçe Başkanı Ali Eminoğlu ile birlikte Elbistan Kaynarca ve Elbistanın Sesi Gazetesi’ni ziyaret etti. Ziyarette yönetim kurulu üyesi Ökkeş Saatçi ile görüş alışverişinde bulunan Saadet Partisi Ekinözü Belediye Başkan adayı Oktay Ceyhan, seçimler için iddialı olduklarını söyledi.

Ceyhan, Saadet Partisi’nin, Ekinözü’nün umudu olduğunu belirterek, “Ülkemizin olduğu kadar Ekinözü’müz için de çok önemli bir seçimin arifesindeyiz. Çalışmalarımızı bütün gücümüzle yürütüyoruz. Bu yola çıktık ve belirlediğimiz istikamette yılmadan, yorulmadan çalışacağız ve işi liyakatine teslim edeceğiz. Saadet Partisi, bütün milletin umududur. Ekinözü’nü karış karış gezeceğiz. Bu seçimde belirlediğimiz ‘cepsiz ceket’ sloganı ile vatandaşlarımızdan ve hemşerilerimizden destek isteyeceğiz. Biz, dürüst siyaset yapacağımızın sözünü veriyoruz” dedi.

Yaşanılabilir bir Ekinözü hedeflediklerinin altını çizen Saadet Partisi Ekinözü Belediye Başkan adayı Oktay Ceyhan, “Ekinözü’nün dürüst ve iyi bir yönetime ihtiyacı var. İyi yönetilen şehir her türlü zorluğa göğüs gerer. Bunun için de liyakat sahibi kişiler olmalıdır. Saadet Partisi olarak yeni bir yönetim anlayışı teklif ediyoruz. Şeffaf ve hesap verebilirlik bir teklifle geliyoruz. Şehrimizde planlı ve programlı bir şekilde çalışacağız. İsrafa ve yolsuzluğa asla yol vermeyeceğiz. Kimseyi ötekileştirmeden herkese eşit davranacağız. Halkımızın desteğini alacağız ve yaşanabilir bir Ekinözü’nü hep birlikte kuracağız” ifadelerini kullandı.

Elbistan Kaynarca ve Elbistanın Sesi Gazetesi yönetim kurulu üyesi Ökkeş Saatçi de, Ceyhan’a başarılar diledi.

 


Anahtar Kelimeler: