banner136

Öğrencilere vatan sevgisini anlattılar
 Elbistan İlçe Jandarma Komutanlığı personelleri, gerek vatan savunmasında gerekse ay yıldızlı şanlı bayrağımızın ilelebet dalgalanması için nöbeti devralacak kocaman yürekli öğrencilere jandarmanın görevleri ve çalışma alanlarından bahsettiler.

Elbistan Afşin Elbistan Linyitleri (AEL) İlkokulu öğrencileri ve öğretmenleri, Kahramanmaraş Değerler Eğitimi Projesi (KADEP) kapsamında işledikleri “vatan sevgisi” değeri için vatan, bayrak ve asker sevgisini anlatmak için Elbistan İlçe Jandarma Komutanlığı personellerini ağırladılar. Okulun konferans salonundaki programda Jandarma personellerinin sunumu ve söyleyişiyle sorular sorarak meraklarını gideren öğrenciler vatan sevgisini anlattılar. Öğrencilere tavsiyelerde bulunan jandarma personelleri, vatanını sevmenin her şeyden önce çok çalışmaktan geçtiğine vurgu yaptılar.

    Büyük bir ilgiyle karşılanan Elbistan İlçe Jandarma Komutanlığı personelleri, hem mesleklerini tanıttılar hem de "vatan sevgisi" ile ilgili paylaşımda bulunduktan sonra okul bahçesinde jandarma araçları ile ilgili kısaca bilgiler verdiler.

Okul müdürü Erhan Mızrak ziyarete gelen jandarma personellerine teşekkür etti.


banner141

Anahtar Kelimeler:

banner118

banner129

banner119