banner136

Miniklerden jandarmaya özel ikram

Elbistan 15 Temmuz Anaokulu’nda eğitim gören minik öğrenciler, Kahramanmaraş Değerler Eğitimi Projesi (KADEP) kapsamında işledikleri ‘vatan sevgisi’ değeri için Elbistan İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret ettiler. Minik öğrenciler, ziyaret öncesinde evlerinde anneleri ile birlikte hazırladıkları yemek, börek ve tatlıları da getirerek görevli personellere ikram etti. Elbistan İlçe Jandarma Komutanlığı’nda görev yapan personellerle aynı masayı paylaşan öğrenciler, getirdikleri yemekleri Mehmetçiklere elleri ile ikram etti.

15 Temmuz Anaokulu Müdürü Pelin Antepli, bu özel ziyaretle ilgili olarak, “Kahramanmaraş Değerler Eğitimi Projesi kapsamında öğrencilerimizle ilçe jandarma komutanlığını ziyaret ederek, askerlerimize anne yemeği ikram etmek istedik. Öğrencilerimiz anneleri ile birlikte hazırladıkları yemek ve tatlıları ikram ettiler. Birlikte aynı masaya oturup yemek yemenin mutluluğunu yaşadılar. Asker ve vatan sevgileri daha da arttı. Bizleri kabul eden İlçe Jandarma Komutanımız Yüzbaşı Sinan Sert ve personeline nazik ev sahipliklerinden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Elbistan İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Sinan Sert ise, minik öğrencilerin duyarlılıklarının kendilerini mutlu ettiğini dile getirdi.

Jandarma’nın kullandığı araçlara da binen öğrencilere, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Sinan Sert tarafından çeşitli hediyeler verildi.

banner141

Anahtar Kelimeler:

banner118

banner129

banner119