banner136

Kılıç: “Kazanan, kardeşliğimiz ve Elbistan’ımız olsun”
banner143
banner43

Başkan Kılıç, “Elbistan’ımızda yaşayan hemşerilerimizle, Mevlana'da coşan, Yunus'ta ummanlaşan bir hoşgörü ve muhabbetle kucaklaşmalıyız” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Elbistan İlçe Başkanı Ramazan Kılıç, Yunus Emre’nin “Ben gelmedim dava için, benim işim sevi için. Dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldim” dizelerinin, seçim parolası olması gerektiğine işaret ederek, şunları söyledi:

“Tüm kem gözlerin üzerimizde olduğu, etrafı ateş çemberi ile çevrili bir ülkede yaşıyoruz. Şu an ise, birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bir süreçten geçiyoruz. Özellikle 31 Martta yapılacak olan yerel seçimler için demokrasinin bir gereği olan bu seçimlerde hepimizin demokratik bir olgunluk içinde; Elbistan’ımızda sevgi, barış ve huzurun örnek alınacağı bir şehir olmasına yönelik, gayret göstermeliyiz diyorum. Din kardeşliğimiz yanında, insanlık kardeşliği temelinde; Şehrimize ve Elbistan’ımızda yaşayan hemşerilerimizi, Mevlana'da coşan, Yunus'ta ummanlaşan bir hoşgörü ve muhabbetle kucaklaşmalıyız. Kazanmak için, yalan, iftira, entrika ve hileye başvurmadan, öfkeli yüreklerin yerini, huzurlu yüreklere çevirmeliyiz. Kazanan kim olursa olsun, ama asıl kazanan kardeşliğimiz, Elbistan’ımız olsun istiyoruz. Bayram havasında, şenlik gibi bir seçim sürecinin yaşandığı demokrasi özlemiyle.”

Başkan Kılıç, “Zira seçim sonucunda bir köyü, bir beldeyi, bir şehri yönetenler kalıcı değildir. Hepsi geçicidir. Kalıcı olan; Elbistanlı hemşerilerimizin rahatı ve huzuru olacaktır. Bunu sağlamak ise, başta siyasetçiler olmak üzere hepimizin insani görevidir. Bu duygu ve düşüncelerle, seçimlerin ve çıkacak sonuçların ilçemize hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

 


Anahtar Kelimeler:

banner116