banner136

Kaymakam Demir’den şehit ailelerine ziyaret
banner43

Elbistan Kaymakamı Özkan Demir, ilçedeki şehit ailelerini ziyaretlerini sürdürüyor. Kaymakam Demir, bu çerçevede İlçe Jandarma Komutanı Sinan Sert ve İlçe Emniyet Müdürü Hakan Aşık’la birlikte Şehit Jandarma Er Cuma Potuk ve Şehit Polis Memuru Kamil Topal’ın aileleri ile bir arata geldi.

Ziyaretlerin ardından değerlendirme yapan Kaymakam Demir, şehitlerimizin geride bıraktıkları emanetlere her zaman sahip çıkacaklarının altını çizdi.

Şehitlerin, ailelerini devlete ve millete emanet ettiklerini belirten Kaymakam Demir, “Şehitlerimize rahmet, ailelerine ve yüce Türk milletine sabır dilerim. Vatan için, bayrak için, ezan için, geleceğimiz için canlarını siper eden gerek yurt içinde ve gerekse yurt dışında terör operasyonlarında canlarını feda eden aziz şehitlerimizin haklarını asla ödeyemeyiz. Şehitlerimiz aileleri ve yakınlarını bu millete, bu devlete emanet ettiler. Biz devlet olarak her zaman bu emanete sahip çıkacağız, dedi.

Bu kapsamda tüm şehit ailelerini tek tek ziyaret ederek, onları yalnız bırakmayacağız. Şehit aileleri ve gazilerimize Kaymakamlığımız ve devletin tüm kurumları her zaman öncelik vermektedir. Böylelikle bize emanet siz değerli Şehit ailelerinin, devlet olarak yanında olmaya çalışacağız” dedi. 


Anahtar Kelimeler: