banner136

Kaymakam Demir, “Kariyer Günleri”nde öğrencilerle buluştu
Balik Dunyasi Reklam
banner43

Elbistan Final Okulları konferans salonunda düzenlenen seminerin açılış konuşmasını yapan Elbistan Final Okulları Kurucu Genel Müdürü Özkan Karakuş, davetlerine olumlu yanıt vererek “Kariyer Günleri” seminerine katılan Elbistan Kaymakamı Özkan Demir’e teşekkür etti.

Elbistan Final Okullarının geleneksel olarak sürdürdüğü “Kariyer Günleri” programına konuşmacı olarak katılan Elbistan Kaymakamı Özkan Demir, öğrencilerle bir arada olmanın heyecanını kendisinin de yaşadığını ifade ederek, gösterilen yoğun ilgi karşısında çok mutlu olduğunu söyledi.

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği seminerde konuşan Kaymakam Özkan Demir , öğrencilerin sorularını cevapladı.

“Kariyer Günleri”nde öğrencilerle bir araya gelen Kaymakam Demir, öğrencilere öğütlerde bulunarak, Atatürk, dünyanın kabul ettiği en büyük liderlerden biridir. Atatürk’ün yolu aklın yoludur” dedi.

Kaymakam Demir, söyleşisinde ayrıca öğrencilere tavsiyelerde bulunarak öz eleştiri hakkında, “Öz eleştiri yapın, öz eleştirilerde bulunun. Eleştirinin bittiği yerde eğitim ve gelişim biter” dedi.

Seminerin ardından Elbistan Final Okulları Kurucu Genel Müdürü Özkan Karakuş, Kaymakam Demir’e teşekkür ederek, çiçek takdiminde bulundu.

Program, Kaymakam Özkan Demir’in günün anısına öğrencilerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirmesinin ardından sona erdi.


Anahtar Kelimeler: