banner136
banner138

İYİ Parti’den Kadınlar Günü ziyareti
banner145
banner143

İYİ Parti Elbistan İlçe Başkanı Yemliha Özcan, beraberindeki İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi ve Yerel Seçim İşleri Takip Komisyonu Üyesi Günay Kodaz ve Yönetim Kurulu Üyesi Yakup Yüce ile birlikte Elbistan Kaynarca ve Elbistanın Sesi gazetelerini ziyaret ederek, 8 Mart Dünya Kadın Günü’nü kutladı.

İYİ Parti Elbistan İlçe Başkanı Yemliha Özcan ve İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi ve Yerel Seçim İşleri Takip Komisyonu Üyesi Günay Kodaz, Meltem Göçer ile bir süre sohbet ederek çiçek takdim ettiler.

Ziyarette bir değerlendirmede bulunan İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi ve Yerel Seçim İşleri Takip Komisyonu Üyesi Günay Kodaz,  “Acı ile yoğrulan, sabırla bilenen kadınlarımızı sadece bir güne sığdırabilmemiz elbette mümkün değildir. Kadınlar, insanlığın devamıdır, olmazsa olmazıdır. Kadınlar en büyük mutlulukların ardındaki kahramandır. Kadının yaşadığı toplumda kültürel yönden güçlü, bilgili olması, duygu ve düşüncelerini rahatça ifade edebilmesi, o toplumun geleceğinin ne kadar ilerilere gidebileceğinin de bir göstergesidir. Kadın bir ışıktır. Sönerse her yer karanlığa bürünür. Çünkü kadın, medeniyetin aydınlık yüzüdür. Türk kadını, çağdaş uygarlık yolunda yükselen bir değer olarak toplumumuzda birçok güçlüğe rağmen seslerini duyurmaya devam etmektedirler. Kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyor, bütün kadınlarımıza sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum” dedi.

Meltem Göçer, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla gazetemizi ziyaret eden İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi ve Yerel Seçim İşleri Takip Komisyonu Üyesi Günay Kodaz’a teşekkür etti.
Anahtar Kelimeler:

banner129

banner116