banner136

İlçe protokolünden Başkan Gürbüz’e hayırlı olsun ziyareti
banner143

Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, mazbatasını aldıktan sonra görevine resmi olarak başladı. Elbistan Kaymakamı Özkan Demir, Cumhuriyet Başsavcısı Yunus Feryat Sorkut, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Sinan Sert ve İlçe Emniyet Müdürü Hakan Aşık, mazbatasını alarak görevine başlayan Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz’ü makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Başkan Gürbüz’le bir süre sohbet eden Elbistan Kaymakamı Özkan Demir, “Elbistan Belediye Başkanlığı görevine seçilen Mehmet Gürbüz Bey’i ziyaret ettik. Kendisini tebrik ediyoruz ve görevinde başarılar diliyoruz” dedi.

Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Zorlu bir seçim sürecini geride bırakarak hemşerilerimizin teveccühü ile bu göreve seçildik. Elbistan’ın her karışına hizmet etmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya hazırız. Hemşerilerimizin bize emaneti olan bu görevi gönül belediyeciliği anlayışı ile yerine getireceğiz. Kaymakamlığımız başta olmak üzere diğer kamu kurumlarımız arasındaki var olan uyum ve iş birliğini en üst seviyede tutarak Elbistan’ı ortak payda bilip hizmet edeceğiz” şeklinde konuştu.

Başkan Gürbüz, seçim sürecindeki özverili çalışmaları ve gayretleri nedeniyle Elbistan İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Sinan Sert ve İlçe Emniyet Müdürü Hakan Aşık ile tüm güvenlik güçlerine teşekkür etti.


Anahtar Kelimeler:

banner129

banner116