Gürbüz’den Nevruz etkinlikleri ve halk konserine davet
 

Baharın habercisi Nevruz nedeniyle düzenlenen etkinlik hakkında açıklamalarda bulunan Cumhur İttifakı Elbistan Belediye Başkan adayı Mehmet Gürbüz, Elbistan’a fiziki alanda yatırım yapmanın yanı sıra sosyal ve kültürel alanda da fayda sağlanması gerektiğini ifade etti.

Sanatın önemine de değinen Gürbüz, “Müzik, tiyatro, sinema gibi kültürel faaliyetlerle gelecek nesillerimizin gelişimini ve değişimini sağlayacağız. Onları özgüveni yüksek, kendinden emin bireyler olarak geleceğe kazandırmak istiyoruz. Biz istiyoruz ki, Elbistan’ımız hayatın hiçbir alanında eksik kalmasın. Böyle güzel ve özel bir memleket, böyle bir hizmeti hak ediyor. Ve bizlerde gönül belediyeciliği anlayışıyla bu yolda ilerleyeceğiz. Konserimize tüm hemşerilerimizi davet ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Pınarbaşı Mesire Alanı’nda gerçekleşecek konser, 21 Mart 2019 Perşembe günü saat 17.00’da Ali Kınık’ın sahne almasıyla başlayacak. Ardından program saat 18.00’da konuşma ve sinevizyon gösterimi ve son olarak saat 18.00’da Mümin Sarıkaya sahneye çıkarak, sevenleri ile buluşacak.

 


Anahtar Kelimeler:

banner119