banner136

Gürbüz’den ELOFF’a ziyaret
banner143
banner43
 Cumhur İttifakı Elbistan Belediye Başkan Adayı Mehmet Gürbüz, Elbistan Doğa Sporları ve Offroad Kulübü (ELOFF) üyeleri ile bir araya geldi.

Gürbüz, AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Av. Hasan Sungur ve partililerle birlikte gerçekleştirdiği ziyarette ELOFF Başkanı Galip Şahin ve yönetim kurulu ile dernek üyeleriyle görüş alışverişinde bulundu.

Elbistan Doğa Sporları ve Offroad Kulübü (ELOFF) Başkanı Galip Şahin, Cumhur İttifakı Elbistan Belediye Başkan Adayı Mehmet Gürbüz’e kulübün çalışmaları hakkında bilgiler verdi. ELOFF olarak, 2016 yılında ilçede offroad yarışları düzenlediklerini belirten Şahin, “Bu yarışlarımıza ülkemizin değişik bölgelerinden offroaf kulüplerimiz katıldı. Elbistan’da 20.000 kişi bu yarışları izleme imkanını buldu. Bu güzel organizasyonla birlikte, arama-kurtarma ve yardım çalışmalarına katıldık. Sosyal sorumluluk projelerimizle de hemşerilerimize destek olmaya çalıştık. ELOFF olarak yine offroad şenlikleri düzenlemek istiyoruz. Hemşerilerimizin de bu yönde yoğun talepleri var” diye konuştu.

Cumhur İttifakı Elbistan Belediye Başkan Adayı Mehmet Gürbüz ise, Elbistan’ı sporun birçok dalıyla marka şehir yapmak istediklerini hatırlattı.

Sporun, bir şehrin tanıtımında büyük öneme sahip olduğunu kaydeden Gürbüz, “Elbistan Doğa Sporları ve Offroad Kulübü’nün çalışmaları, şehrimizin tanıtımı noktasında çok güzel organizasyonlar. Öncelikle bu kulübümüzün kuruluşundan bu güne görev almış olan başkanlarına ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Elbistan’ın tanıtımı noktasında sporun birçok dalını kullanmak istiyoruz. Marka değerimiz olan Elbistanspor’la birlikte farklı branşlarda da ilçemizi tanıtacak branşlara ve kulüplere de elimizden gelen desteği vereceğiz. Belediye olarak spor ve sporcu dostu bir anlayışımız olacak. İnşallah göreve geldiğimizde bu tür organizasyonların bizzat sponsoru olarak ya da destek vererek inşallah ilçemizin ulusal çapta tanıtımını sağlayacağız” ifadelerini kullandı.

Gürbüz, ziyaretini, kulüp üyelerinin 4x4 arazi araçları önünde hatıra fotoğrafı çektirerek sonlandırdı. 

 


Anahtar Kelimeler:

banner116