banner136

Gürbüz, sanayi sitesinde esnaflarla buluştu
Balik Dunyasi Reklam
 Başkan adayı Gürbüz, ziyaretlerinde kente vizyon ve değer kazandıracak projelerinden bahsederken yeni organize sanayi kurulması gerektiğinin de altını çizdi.

‘Elbistan’ı el birliği ile büyüteceğiz’ diyen Cumhur İttifakı Elbistan Belediye Başkan adayı Mehmet Gürbüz, esnaf ziyareti ile ilgili olarak yaptığı değerlendirmede, her bireyin doğduğu yerde iş imkanı sağlanması gerektiğine dikkati çekti. Gürbüz, “Bir kentin kalkınmasında sanayi öncüdür. Dolayısı ile sanayi üretiminin teşvik edilmesi, desteklenmesi en öncelikli işlerimizden olacaktır. Sanayinin Pazar payının arttırılması daha çok üretim ve yatırımların desteklenmesi ile istihdam sağlanmış olacaktır. Özel sektör, devlet ve vatandaşımızın desteği ile Elbistan’ımızı el birliği ile büyüteceğiz” ifadelerini kulandı.

Esnaflar ve vatandaşlarla tek tek sohbet ederek ilgilenen Gürbüz, istek ve talepleri dinledi. Vatandaşların samimi ve içten yaklaşımlarından dolayı son derece mutlu olduğunu ifade eden Gürbüz, “Kıymetli hemşerilerimiz her kapılarını çaldığımızda bizleri güler yüz ile karşılıyor, son derece misafirperver davranıyor. Tabi bu yaklaşım bizler çok mutlu ediyor. Yıllarca aldığım eğitim ve kazandığım tecrübe ile bu memlekete hizmet etme heyecanını aktardığımız da, olumlu bakış açılarını dile getirip, güvendiklerini görmek, bizlere gurur veriyor. Memleket işi gönül işi bilinci ile çıktığımız bu yolda, Elbistan’ımıza ve ülkemize fayda sağlamak ve geliştirmek amacıyla durmadan, bıkmadan, usanmadan çalışacağız” dedi.

Anahtar Kelimeler:

banner129