banner136

Gürbüz: “Elbistan’ın tozunu değil, sanayisini ve gelişimini konuşacağız”
Balik Dunyasi Reklam
banner43

Cumhur İttifakı Elbistan Belediye Başkan Adayı Mehmet Gürbüz, seçim çalışmaları kapsamında Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Elbistan İlçe Başkanı Ramazan Kılıç, Elbistan Ülkü Ocakları Başkanı Ümit Genç ve parti teşkilatı ile çarşı esnafını ziyaret etti.

Kent merkezi esnafın işletmelerini tek tek ziyaret eden Gürbüz, esnafa birlik ve beraberlik çağrısı yaptı. İlk amacının gönülleri kazanmak olduğunu ifade eden Gürbüz, “Seçim çalışmalarını bir vesile olarak kullanıyor, kıymetli hemşerilerimizle bir araya geliyoruz. Aslında burada önemli olan bir olmak, birlik olmak. İnanıyorum ki, gönülden yaptığımız her işte daha başarılı olacak, birlik içerisinde daha güçlü bir Türkiye inşa edeceğiz. Biz kapı kapı geziyor, vatandaşımızın istek ve taleplerini dinliyoruz. Amacımız ihtiyaçları gidererek, gönüllerde taht kurmak” dedi.

Elbistan’ı marka kent yapmak için büyük projeler planladıklarının altını çizen Cumhur İttifakı Elbistan Belediye Başkan Adayı Mehmet Gürbüz, “Biz bu hizmet yoluna büyük bir istikrar ve azim ile baş koyduk. Bu hissiyat ve bağlılık ile de bu millete bu ülkeye hizmet etmeye devam edeceğiz. Hedefimiz ve vizyonumuz çok büyük. Elbistan’ı marka kent yapmak için büyük projeler planlıyoruz. Gençlerimizin kendilerini geliştirmeleri için, sosyal, kültürel ve eğitim alanlarında mekânlar inşa edeceğiz. Elbistan’ın tozunu toprağını değil, sanayisini, enerjisini, gelişimini konuşacağız” şeklinde konuştu.  

 

 


Anahtar Kelimeler: