banner136

Güngör: “Hizmette, büyükşehir-ilçe belediyesi dayanışması önemli”
Balik Dunyasi Reklam
banner43

Cumhur İttifakı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerle ilgili çalışmalarda bulunmak üzere Elbistan’a geldi. Güngör, AK Parti Elbistan İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ettikten sonra esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Güngör’e, ziyaretlerinde Cumhur İttifakı Elbistan Belediye Başkan Adayı Mehmet Gürbüz, AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, Elbistan Belediye Başkan Vekili Ahmet Tıraş, AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Av. Hasan Sungur, Kadın Kolları Başkanı Dilek Çevik ile partililer eşlik etti.

Uzun Çarşı’daki esnaf ziyaretinin ardından değerlendirmelerde bulunan ilk isim Cumhur İttifakı Elbistan Belediye Başkan Adayı Mehmet Gürbüz oldu.

Gürbüz, 1 Nisan’dan sona büyükşehir belediyesi ile koordineli çalışarak Elbistan’a en iyi hizmeti sunma gayreti içerisinde olacaklarını belirterek, şöyle konuştu:

“Esnafımızla kucaklaşmaya, onları dinlemeye devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın ve esnaflarımızın Büyükşehir Belediyesi ile ilgili taleplerini Hayrettin Bey not ediyor. İnşallah, 1 Nisan’la beraber el ele vereceğiz ve güç birliğine gideceğiz. Elbistan’ın alamadığı hizmetleri en kısa zamanda Büyükşehir Belediyemizle koordineli olarak birlikte şehrimize sağlayacağız. Biz, Hayrettin Başkanımla geçmişte de birlikte çalıştık. Çok değerli bir bürokrat. Onun Kahramanmaraş’a büyükşehir belediye başkan adayı olmasının ilimize ve ilçelerimize değer katacağına inanıyorum. Elbistan için de umutluyuz. Vatandaşımızın gösterdiği teveccühten de bu anlaşılıyor.”

Cumhur İttifakı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör, ise, seçimlerden iyi bir sonuç almayı beklediklerini söyledi.

Elbistanlıların, Büyükşehir Belediyesi’nden ciddi beklentileri olduğunu kaydeden Güngör, “Adaylığımızın açıklandığından bu yana defalarca Elbistan’a geldim. Önümüzde bir seçim var. İnşallah biz Cumhur İttifakı’nın adayı olarak Mehmet Gürbüz kardeşimle birlikte iyi bir seçim sonucu almayı ümit ediyoruz. Elbistan, 5 yıllık sürece baktığımızda belediye hizmetleri açısından biraz ihmal edilmiş bir ilçemiz. Dolayısıyla hemşerilerimizin ciddi beklentileri var. Onların taleplerini ve görüşlerini aldık. Biz, Mehmet Gürbüz kardeşimizle beraber inşallah Elbistan’a hak ettiği hizmeti sunmaya çalışacağız” dedi.

 Elbistan’a ayrım yapmadan hizmet edeceklerinin altını çizen Cumhur İttifakı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör, “Büyükşehir Belediye yönetiminin başarısı aynı zamanda da ilçe ve büyükşehir belediye başkanının, dayanışma ve koordinasyon içerisinde çalışmasından geçtiğini çok iyi biliyoruz. Biz bu manada Elbistan’ın ihtiyaçlarını ve taleplerini herhangi bir ayrım yapmaksızın ikimiz birlikte yerine getireceğiz. Elbistan, önümüzdeki 5 yıllık dönem içerisinde belediye hizmetlerinden hak ettiğini alacağı gibi merkezi idare hizmetlerinde de zaten çok önemli yatırımlar yapılmış bunlar da artarak devam edecek. Hemşerilerimiz müsterih olsun. Bize güvensin. İnşallah biz onları mahcup etmeyeceğiz” şeklinde konuştu.
Anahtar Kelimeler: