banner136

ELOFF, uluslararası offroad organizasyonunda Elbistan’ı temsil edecek
banner143
 

Elbistan Alternatif Doğa Sporları ve Offroad Kulübü (ELOFF) üyeleri, Erzurum'da Türkiye'nin 42 şehri ve 3 ülkeden 210 aracın yer alacağı "Uluslararası Macera Offroad Oyunları"na katılmak üzere yola çıktı.

Erzurum’a giden ve 25 kişiden oluşan ELOFF ekibi,  Palandöken Kayak Merkezi’ndeki önemli organizasyonda 6 araçla yarışarak Elbistan’ı temsil edecek.

Erzurum’da bulunan Palandöken Kayak Merkezi,  hafta sonu, yurt içindeki 42 şehrin yanı sıra Azerbaycan, Gürcistan ve İran'dan katılacak 210 aracın yer alacağı offroad yarışlarına ev sahipliği yapacak. Erzurum Valiliği ve Erzurum Büyükşehir Belediyesinin destekleriyle Erzurum Macera Off-Road Doğa Sporları Kulübü tarafından düzenlenecek olan bu dev organizasyonda Elbistan Alternatif Doğa Sporları ve Offroad Kulübü de (ELOFF) 6 araçla mücadele edecek.

ELOFF Başkanı Galip Şahin, Doğu Anadolu Bölgesi'nde ilk kez düzenlenecek offroad oyunlarında Elbistan’ı en iyi şekilde temsil etmek için tüm hazırlıklarını tamamladıklarını söyledi.

‘Uluslararası Macera Offroad Oyunları’nın’, ELOFF olarak katılacaklarını en önemli organizasyonlardan biri olduğunu dile getiren Şahin, “Erzurum Offroad yarışları için 6 aracımız hazırlandı. Araçlarımızın tüm bakımlarını en iyi şekilde yaptık. 23 Mart 2019 Cumartesi günü start alacak yarışlarda ilçemizi en güzel şekilde temsil etmek istiyoruz. Yarışlara, hem Türkiye’den hem de 3 ayrı ülkeden sporcular katılacak. Bu önemli bir organizasyondan inşallah, ödül ve ödüllerle dönerek ilçemizin adını en güzel şekilde tanıtmaya gayret göstereceğiz” dedi.

Anahtar Kelimeler:

banner129

banner116