banner136

Elbistan Ziraat Odası’nda görev dağılımı belli oldu
banner143
banner43
 Elbistan Ziraat Odası’nın 23. Olağan Genel Kurulu’nda 6 dönemdir başkanlık görevini sürdüren Mehmet Ali Bulut, yeniden bu göreve seçilmişti. 77 delegesi bulunan Elbistan Ziraat Odası’nda 21 kişilik asil ve 21 de yedek meclis üyesi belirlenmişti. Seçim sonuçlarının resmilik kazanması ve Başkan Mehmet Ali Bulut ile meclis üyelerinin mazbatalarını almalarının ardından odadaki görev dağılımı da belli oldu.

Başkanlık görevini Mehmet Ali Bulut’un üstlendiği Elbistan Ziraat Odası’nın Meclis Başkanı Hacı Kaya oldu. Hüseyin Aktaş ise Meclis Başkan Yardımcılığı görevini üstlendi. Oda Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ise Osman Kurt oldu. Hasan Mert, muhasip üyeliğe seçilirken; Muharrem Göçer, Hasan Doğan ve Halil Cücük de yönetim kurulu üyesi oldu. İbrahim Doğan, Şinasi Biçici,  Ethem Bölükbaşı, Bayram Acer, Ali Sönmez, Şaban Bahçıvan, Sıttık Çimen, İbrahim Kıllı, Derviş Güllü, Ertuğrul Alperen, Cuma Kale ve Mehmet Aktaş   ise meclis üyesi oldu.

Elbistan Ziraat Odası’ndaki görev dağılımıyla ilgili olarak değerlendirme yapan Başkan Mehmet Ali Bulut, “23. Olağan Genel Kurulumuzu, 2 Şubat’ta gerçekleştirmiştik. Oda meclisinde yer alan arkadaşlarımızın görev dağılımını da yaptık. İnşallah bugüne kadar olduğu gibi önümüzdeki 4 yıl boyunca çiftçimizin ve üreticimizin yanında olacağız. Alın teri döken, emeğinin karşılığını en iyi şekilde almak için boğuşan çiftçimize ve üreticimize elimizden gelen desteği vereceğiz. Elleri nasırlı çiftçimizin bize gösterdiği güvene layık olmaya çalışacağız” dedi. 


Anahtar Kelimeler:

banner116