banner108

Elbistan Belediyesi, 20 mahallede 860 dönüm tarlayı kiralayacak
banner20
banner43

Ağlıca, Akarca, Akbayır, Akören, Alembey, Balıkçıl, Çiçek, Dağdere, Doğan, Eldelek, Evcihüyük, Gümüşdöven, Gündere, Güvercinlik, İğde, Izgın, Karaelbistan, Karahüyük, Söğütlü ve Yapraklı mahallelerinde bulunan mülkiyeti Elbistan Belediyesi’ne ait kıraç ve sulak olmak üzere toplam 860 dönüm 436 metrekare tarlayı 2 yıllığına kiralamak için ihale düzenleyecek. En büyüğü 116 dönüm, en küçüğü de 1 dönüm olan tarlaların kiralama bedellerinin ilk yılı, KDV, tellaliye, ihale kararlarına ait damga vergisi ve karar pulu sözleşme tarihinde peşin, kalan kısım ise 2. yılın Haziran ayı sonunda ödenecek. Kiralama bedelinin birim fiyatı ise, dönüm başına yıllık 200 lira ile 30 lira arasında değişecek.

İhale, Elbistan Belediyesi Meclis salonunda Belediye Encümenince 19 Aralık 2017 Salı günü saat 10.00’da başlayacak ve ilan sırasına göre açık artırma usulü ile yapılacak. İhale ile ilgili şartname ve ekleri, Elbistan Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü’nden ihaleye girmek isteyenlere 50 TL karşılığında verilebilecek. İhaleye girecekler, muhammen bedeller üzerinden yüzde 20 oranındaki geçici teminatlarını her taşınmaz için ayrı ayrı olmak üzere 18 Aralık 2017 tarihi mesai saati bitimine kadar Elbistan Belediyesi’nin Ziraat Bankası Elbistan Şubesine yatırmaları veya banka teminat mektubu getirmeleri gerekiyor. İhalenin aynı günde tamamlanmaması durumunda bir sonraki gün aynı yer ve aynı saatte kaldığı yerden devam edilecek.

İhaleye katılmak isteyenler, 10-18 Aralık 2017 tarihleri arasında, ikametgah veya tebligat adresini gösterir belge, Elbistan Belediyesinden borcu yok belgesi, Geçici teminat belgesi, İhaleye vekaleten giriyorsa noter onaylı vekaletname ile vekaleten ihaleye girenin noter onaylı imza sirküleri, 2886 sayılı kanunun 84.maddesi gereğince ihale yasaklısı olmadığına dair yazılı beyanda bulunacak. İhaleye şirket adına giriyorsa evrakların aslı veya noter tasdikli olmak kaydıyla; Ticaret ve Sanayi Odası kayıt belgesi, Ticaret Sicil Gazetesi, Şirket yetkilisine ait imza sirküsü, ihale ile ilgili şartname ve eklerini aldığına dair tahsilat makbuzunu teslim etmiş olacak.

İhale ile ilgili geniş bilgi ve detayları öğrenmek için tıklayınız.

banner128

Anahtar Kelimeler:
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Vatandas 12 ay önce

Rant

Avatar
Çiçek Mahallesi 12 ay önce

Cami tarlasına bu kez kiralamamı çıktı

Avatar
Harun aydon 12 ay önce

Duymuyorlar

banner111

banner124

banner116

banner115