banner136

Ekinözü İçmeleri Turizme Hazırlanıyor
Balik Dunyasi Reklam
banner43
Kah­ra­man­ma­raş Bü­yük­şe­hir Be­le­di­ye­si sağ­lık tu­riz­mi açı­sın­dan önem­li bir yere sahip olan Eki­nö­zü İçme­le­rin­de Sağ­lık ve Tu­rizm Mer­ke­zi in­şa­atı­nı sür­dü­rür­ken, eko­no­mik öm­rü­nü ta­mam­la­mış bi­na­lar­da da ça­lış­ma­lar yü­rü­tü­yor.
Bü­yük­şe­hir Be­le­di­ye­si ekip­le­ri ilk ola­rak Aşağı İçme­ler diye bi­li­nen böl­ge­de­ki kul­la­nı­la­maz du­ru­ma gel­miş bi­na­la­rın yıkım ça­lış­ma­la­rı­na baş­la­dı.
Baş­kan Gün­gör’e Te­şek­kür
Eki­nö­zü İlçesi iç­me­ler böl­ge­sin­de baş­la­yan ça­lış­ma­lar­dan ol­duk­ça mem­nun ol­duk­la­rı­nı ifade eden Eki­nö­zü Be­le­di­ye Baş­kan Ve­ki­li Meh­met De­mir­ci: “İlçe­miz­de 60 yıla ya­kın­dır fa­ali­yet gös­te­ren eko­no­mik öm­rü­nü ta­mam­la­mış ve kul­lan­ma­sı teh­li­ke arz eden, Eki­nö­zü Be­le­di­ye­mi­ze ait olan İçme­ler Ma­hal­le­sin­de­ki ote­lin yıkım iş­le­mi Bü­yük­şe­hir Be­le­di­ye­miz ta­ra­fın­dan ya­pıl­mak­ta­dır. Ote­li­mi­zin yı­kı­mı son­ra­sı aynı böl­ge­de yeni ko­nak­la­ma yer­le­ri­nin ya­pıl­ma­sı için gö­rüş­me­ler devam et­mek­te­dir. İçme tu­riz­mi­nin göz­de­si olan bu böl­ge­de, çevre gö­rün­tü­sü­ne uygun ol­ma­yan gö­rün­tü­le­rin kal­dı­rıl­ma iş­lem­le­ri devam ede­cek­tir. İlçe­mi­ze yap­tı­ğı önem­li kat­kı­la­rın­dan do­la­yı Bü­yük­şe­hir Be­le­di­ye Baş­ka­nı­mız Hay­ret­tin Gün­gör’e ilçe hal­kı­mız adına te­şek­kür edi­yor, daha güzel Eki­nö­zü için bir­lik­te ça­lış­mak­tan mem­nu­ni­yet duy­du­ğu­mu­zu ifade etmek is­ti­yo­rum” diye ko­nuş­tu.
Anahtar Kelimeler:
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Cela mi 1 ay önce

Firina 1,5 kilo et ile tava verdik pisti tepside et yok ne oldu suyu cekildi vs dediler ailemle az bi gezelim dersin kendimizi tren hissettik vs egitimli yada egitimsiz cela

Avatar
Serkan 1 ay önce

Elbistan lı olarak ekinözüne çok gittik hali ile esnaf olarak çok kaba ve pahalıcılar bir tava yiyelim dedik sezonda bir adam yüzde 95 kemik atmış bir kilo et dedik velhasıl kelam birdahaki sefere gider isem yemeği ayranı bardağı ekmeği alıp gidecem sadece fırınlarında yemeği ısıttıracam bu seferde böyle deneyeceğim

Avatar
mustafa 1 ay önce

ayak bastı parası hala giriştemi alınıyor?

Avatar
Kamil Olker 1 ay önce

Ayak Basti Parasi Fahiş Et fiyatlari Bla Bla Bla