Ceyhan: “Ekinözü’nde Saadet Partisi’ne yüzde 50 destek var”
 ‘Dürüst olmak gerekirse’ sloganı ile yola çıktığını ve kapı kapı gezerek Ekinözü halkına projelerini anlattığını kaydeden Saadet Partisi Ekinözü Belediye Başkan adayı Oktay Ceyhan, “31 Mart 2019'da ahlaklı ve liyakatli belediyecilik için, hak ve hakikat yolunda olmak için, saadet ve huzur için ve en önemlisi de dürüst başkan, dürüst yönetim için Ekinözülü hemşerilerimizden destek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Göreve gelir gelmez Ekinözü’ne hizmet üretmeye başlayacağının altını çizen Ceyhan, “Ekinözü halkı, çok ileri görüşlü ve geniş bir ufka sahiptir. Saadet Partisi’ne gösterdikleri teveccühten dolayı teşekkür ediyorum. Uzunca bir süredir ilçenin her karışını dolaşıyor ve seçim çalışması yapıyoruz. Bu çalışmalardan edindiğimiz kanaate göre partimize en az yüzde 50 destek görüyoruz.  Biz de bu desteği görerek Ekinözü tamam; milli görüş belediyeciliği Ekinözü’müze hayırlı olsun diyoruz” ifadelerini kullandı.

Saadet Partisi’nin yaptıklarının, yapacaklarının teminatı olduğunu ifade eden Ekinözü Belediye Başkan adayı Oktay Ceyhan, “Biz, hemşerilerimizle el ele çalışarak ilçemizi her alanda ileri götüreceğiz. Tarımda, sağlık turizminde öncü bir şehir yapacağız. 5 sene sonunda Ekinözü’nde işsizlik oranı sıfıra düşecek. Borçsuz bir belediye olacağız. Doğa dostu ve insanların yaşamlarının her noktasında yaşamaktan memnuniyet duyacağı huzurlu bir Ekinözü vaat ediyorum” dedi.


Anahtar Kelimeler:

banner129

banner119