banner136

Başkan Vekili Tıraş: “Kent Müzemize her türlü desteğe hazırız”
banner143
banner43

Ziyarette konuşan Başkan Vekili Tıraş, Kent Müzesi’ne her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal'ın girişimleri ile başlayan ve çalışmalarda son aşamaya gelen Elbistan Kent Müzesi hakkında Kahramanmaraş Müzeler Müdürü Ahmet Denizhanoğulları, Belediye Başkan Vekili Ahmet Tıraş'a bilgi verdi.

Belediye Başkan Vekili Ahmet Tıraş, konuşmasında, “Kahramanmaraş Müzeler Müdürümüz Sayın Ahmet Denizhanoğulları ve müze yetkilileri, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Sayın Mahir Ünal'ın girişimleri ile başlayan Elbistan Kent Müzemiz hakkında bizleri bilgilendirdi. Kent Müzemiz bitme aşamasına geldi. Çalışmaları takdirle izliyoruz ve belediye olarak her türlü desteğe ve yardıma hazırız. Özellikle Sayın Bakanımız Mahir Ünal’a Elbistan’ımıza böyle önemli ve güzel bir eser kazandırdığı için minnettarım. Ayrıca Kahramanmaraş Müze Müdürü Ahmet Denizhanoğullarına gayretli çalışmalardan dolayı da çok teşekkür ederim" ifadelerine yer verdi.

Kahramanmaraş Müzeler Müdürü Ahmet Denizhanoğulları ise, "Sayın Bakanımızın Mahir Ünal’ın talimatları ve gayretleri ile kurulmasına başlanan ve çalışmalarda son aşamasına geldiğimiz Elbistan Kent Müzesi hakkında Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Ahmet Tıraş'ı bilgilendirmek için ziyaret ettik. Sağolsun Sayın Başkanımız bizleri çok iyi karşıladı ve çalışmalarda belediye olarak her türlü desteğe hazır olduklarını belirtti. İnşallah Elbistan’ımıza böyle önemli bir eseri çok kısa bir zamanda kazandırmış olacağız" şeklinde konuştu.  Anahtar Kelimeler:

banner116