banner136

Başkan Vekili Tıraş, ELOFF’u tebrik etti
banner143

Elbistan Alternatif Doğa Sporları Kulübü (ELOFF), Erzurum-Palandöken Kayak Merkezi'nde oluşturulan 2 bin metrekarelik özel parkurda yurt içinden 42 şehrin yanı sıra Almanya, Hollanda, Rusya, Azerbaycan, Danimarka, Bulgaristan, Gürcistan ve İran'dan gelen 210 araç pilotunun yarıştığı dev organizeye damga vurarak 2 bin metre uzunluğundaki hız parkuru yarışlarında S2 klasmanında 2.’lik; birçok aracın yarışı bitirmekte bile zorlandığı ekstrem pistte de 3.’lük kupası aldı. ELOFF’u i bu başarıdan dolayı tebrik etmek isteyen AK Parti Elbistan Belediye Başkan Vekili Ahmet Tıraş, Kulüp Başkanı Galip Şahin ve üyelerini makamında ağırladı.

Başarılarından dolayı ELOFF’a plaket takdim eden Başkan Vekili Tıraş, “ELOFF, kurulduğu günden bugüne kadar ilçemizin adını duyurmak için başarılı çalışmalar yapıyor. Sporun yanı sıra sosyal ve kültürel projeleri ile de ilçemize katkı sunuyor. Son olarak, Erzurum’da düzenlenen offroad yarışlarında ilçemize 2 kupa birden kazandırdılar. İlçemizin adını, sadece Türkiye’ye değil dünyanın değişik ülkelerine de duyurdular. İlçemizin tanıtımı noktasında büyük bir başarıya imza attılar. İlçemize kazandırdıkları bu kupaların inşallah devamı gelir. Erzurum’da yarışan kardeşlerimizi ve ELOFF üyelerini tebrik ediyorum” dedi.

Elbistan Alternatif Doğa Sporları Offroad Kulübü Başkanı Galip Şahin de, Erzurum’daki organize gerçekten çok kapsamlı ve zor bir parkurda yapıldı. Biz de kulüp olarak 6 araçla yarışlara katıldık. Arkadaşlarımız çok üstün bir mücadele sergilediler. Bu mücadelenin sonucunda da hız parkuru yarışlarında 2.’lik ve ekstrem parkurda da 3.’lük elde ettik. Arkadaşlarımı bu büyük başarıdan dolayı kutluyorum. Her şey Elbistan için sloganı ile yola çıkmıştık. Çok şükür ilçemizin adını duyurmayı başardık. Bundan sonraki organizasyonlarda da daha iyi sonuçlar elde etmeyi istiyoruz. Bizlere verdiği destekten dolayı da Elbistan Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Ahmet Tıraş’a teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

 

 Anahtar Kelimeler:

banner129

banner116