banner136

Başkan Eminoğlu: “Hiçbir ittifakın içinde değiliz”
banner143

Saadet Partisi’nin, Türkiye’nin her bir seçim çevresinde tek başına kendi adayları ile seçime girdiğini kaydeden Elbistan İlçe Başkanı Ali Eminoğlu, “Bu Elbistan’da da başka bir şehirde de böyle” şeklinde konuştu.

Partilerini, diğer siyasi partilerin oluşturduğu ittifakların içindeymiş gibi gösterilme çabası olduğunu hatırlatan Başkan Eminoğlu, “Saadet Partisi, Türkiye’nin 1.389 seçim bölgesinin tamamında kendi amblemi ve kendi adayları ile seçime girmektedir. Hiçbir ittifakın içinde yer almadığımız gibi, başka bir partinin ya da ittifakın adayını da desteklememiz asla söz konusu olamaz. Ulusal medya, başta büyükşehir belediye başkan adaylarımız olmak üzere birçok adayımızın seçim çalışmalarını görmezden geliyor. Bu çalışmalarımız ulusal medya organlarında gösterilmese de yansıtılmasa da seçimlere kadar dur durak bilmeden çalışacağız. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Elbistan’da da hiçbir ittifakın içinde değiliz. Hiçbir partiyi de desteklemiyoruz. Bu yöndeki polemiklere ve söylemlere aldırmadan Belediye Başkan adayımız Sami Polat’la birlikte Elbistan’ımızı içinde bulunduğu durumdan nasıl kurtarırız onun reçetesini hazırlıyoruz” ifadelerini kullandı.

Milletin sağduyusuna güvendiklerini ve milli görüş anlayışını Elbistan Belediyesi ile buluşturmak istediklerini anlatan Saadet Partisi Elbistan İlçe Başkanı Ali Eminoğlu, “Biz, vatandaşımızın oyuna talibiz. Milletimizin ve insanımızın sağduyuna güveniyoruz. İnşallah bu sağduyu ve güven sayesinde Elbistan’ı milli görüş anlayışı ile yöneteceğiz. Şeffaf ve adil bir yönetim sergileyeceğiz. Biz emanet edilen bütün belediye malına, mülküne ve nakdine, yetim malına sahip çıkar gibi sahip çıkacağız” şeklinde konuştu.

 


Anahtar Kelimeler:

banner129

banner116