banner136

Bahçelievler’de seçimin galibi Turgut Arslan oldu
Balik Dunyasi Reklam
banner43

Elbistan’a bağlı Bahçelievler Mahallesi’nde 8 adayın yarıştığı muhtarlık seçimini tekrar kazanan Turgut Arslan, şahsına gösterilen destekten dolayı tüm mahalle halkına teşekkür etti.

2.016 seçmenin bulunduğu Bahçelievler Mahallesi’ndeki seçim yarışını kazanan Arslan, yaptığı değerlendirmede, “Yoğun bir seçim sürecini geride bıraktık. Mahallemizin muhtarlığı için 8 aday yarıştı. Gayet demokratik bir ortamda ve sağduyunun olduğu bir seçim süreci geçirdik. Mahalle halkımız, 31 Mart’ta sandık başına gitti ve tercihini yansıttı. Sandıkta tecelli eden sonuçlara göre mahalle halkımızın yüzde 65 desteğini alarak yeniden bu göreve seçildik. Şahsıma destek veren ve vermeyen tüm mahalle halkımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Birlikte yarıştığım aday arkadaşlara da teşekkür ediyorum” dedi.

Arslan, “5 yıllık görev süremiz boyunca mahallemiz her zaman en iyisini yapmaya çalıştık. Mahalle halkımızın yükünü omuzladığımızın bilincinde olarak gerek yerel yönetimlerimizle gerekse de kamu kurumlarımızla her zaman diyalog içerisinde olduk. Önceliğimizi mahallemizin sorunlarının çözümüne verdik. Geldiğimiz noktada da mahalle halkımız 31 Mart seçimlerinde bizlere teveccüh gösterdi. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bu teveccühe layık olmak için gecemizi gündüzümüze katacağız. Tüm enerjimizi, mahallemizi daha yaşanılır ve güzel bir hale getirmek için çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Bahçelievler Mahalle Muhtarı Turgut Arslan, Elbistan Belediye Başkanı seçilen Mehmet Gürbüz ve Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Hayrettin Güngör’ü de tebrik ederek görevlerinde başarılar diledi.

 


Anahtar Kelimeler: