banner136

Alagöz: “Muhtarlarımızla omuz omuza çalışacağız”

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Elbistan Muhtarlar Derneği Başkanı Mazhar Alagöz ve dernek üyesi muhtarlar, ziyarette BBP adayı Alagöz’e seçim çalışmalarında başarılar diledi. Burada bir değerlendirme yapan Dernek Başkanı Mazhar Alagöz, “Biz, tüm siyasi partilerimize bu seçim sürecinde başarılar diliyoruz. Seçim ofislerini ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunuyoruz. Mahallelerimizle ilgili talep ve isteklerimizi anlatıyoruz. İlçemizde huzurlu ve sakin bir seçim süreci geçirmemiz gerektiği yönündeki düşüncemizi iletiyoruz. Bugün de BBP Elbistan Belediye Başkan adayı İbrahim Alagöz Bey’in seçim ofisini ziyaret ettik. Hayırlı uğurlu olsun dileklerinde bulunduk” dedi.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Elbistan Belediye Başkan adayı İbrahim Alagöz de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, seçim yarışından galip çıkmaları halinde mahalle muhtarları ile omuz omuza çalışacaklarını söyledi.

Muhtarların, ifa ettikleri görevin önemini bildiklerini anlatan Alagöz, “Seçim çalışmalarımız devam ediyor. Bu çerçevede de muhtarlarımızı seçim ofisimizde misafir ettik. İnşallah vatandaşlarımızın takdiri ile göreve geldiğimizde muhtarlarımızla işbirliğini en üst seviyede tutacağız. Muhtarlarımız, tüm mahallelerimizde belediyemizin gözü ve kulağı olacak. Hizmet planlamalarımızı ve çalışmalarımızı yaparken mutlaka onlarla istişare içinde olacağız. Ziyaretlerinden dolayı Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Elbistan Muhtarlar Derneği Başkanı Mazhar Alagöz ve dernek üyesi muhtarlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

 

 


Anahtar Kelimeler: