banner136

AK Gençlik’te bayrak değişimi
 Belediye meclis üyeliği aday adaylığı için görevinden istifa eden AK Parti Elbistan Gençlik Kolları Başkanı Recep Firik’in, yerine atanan isim belli oldu. Genel Merkez Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Furkan Leventoğlu’nun imzası ile AK Parti Elbistan Gençlik Kolları Başkanlığı’na 25 yaşındaki makine mühendisi Muhammed Cuma Öztunç atandı. Öztunç, önümüzdeki günlerde yönetim kurulunu belirleyecek.

Başkanlık görevini devraldığı Recep Firik’e bugüne kadarki hizmetlerinden dolayı teşekkür eden belediye meclis üyeliği aday adaylı sürecinde de başarılar dileyen AK Parti Elbistan Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Cuma Öztunç, “AK Gençlik’in bayrağını biz teslim aldık. Şahsıma layık görülen bu görevi en iyi şekilde yerine getireceğim. Önümüzdeki yerel seçim sürecinde partimize ve Cumhur İttifakı’na yakışır şekilde çalışmalarımızı yapacağız” dedi.

 Muhammed Cuma Öztunç kimdir?

 Selçuk Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Muhammed Cuma Öztunç (25), yüksek lisansını da makine mühendisliği alanında yapmaktadır. Öztunç, mesleğini özel sektörde sürdürmektedir.

 

banner141

Anahtar Kelimeler:

banner129

banner119