banner136

Afşin, 'Güven' ile yola devam dedi
Balik Dunyasi Reklam
banner43

Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Cumhur İttifakı çatısı altında girdiği 2019 Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinde 'güven' tazeledi.

Cumhur İttifakı seçim bürosunda toplanan AK Parti ve MHP İlçe Teşkilatından partililerle birlikte seçim sonuçlarının tamamlanmasını bekleyen Güven, "İttifaka destek veren bütün teşkilat ve halkımıza teşekkür ediyorum" dedi.

Başkan Güven, "Cumhur İttifakımızı oluşturan AK Parti ve MHP İlçe Teşkilatımızın her kademesindeki arkadaşlarımıza, beraber seçim çalışmalarını yürüttüğümüz ilçe başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Bu süreçte bizleri yalnız bırakmayan partililerimize ayrıca teşekkür ediyorum. Seçim maratonu boyunca karınca gibi çalışan AK Parti ve MHP Kadın Kollarımız çok ayrı bir teşekkürü hak ediyor. İyi ki varlar. Halkımız bizlere güvendi ve 5 yıl daha bizlere Afşin'i emanet etti. Önümüzde güzel bir 5 yıl var. İnşallah çok daha güçlü bir şekilde Afşin'imize en güzel hizmeti yapmanın gayreti içerisinde olacağız. Hizmetlerimize kaldığımız yerden demek istemiyorum çünkü hiç bırakmadık. Tüm belediyemiz seçim gününe kadar sahadaydı, işlerinin başındaydı. İnşallah aynı hızla üretmeye, Afşin'e hizmetkar olmaya devam edeceğiz. Tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun" şeklinde konuştu.

AK Parti İlçe Başkanı İsmail Safi ve MHP İlçe Başkanı Ersal Koç da seçimin kazananının Afşin olduğunun altını çizerek Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven'e görevinde başarılar dilediler.


Anahtar Kelimeler: